Własna firma, przerwanie studiów - dylemat

witajcie,

po rocznej przerwie (szpital) w tym roku rozpocząłem studia na Uniwersytecie Ekonomicznym na kierunku Informatyka i Ekonometria. Od ponad roku działam w branży seo/marketing internetowy, copywiriting etc…Teraz zrodził się w mojej główce (i znajomego) pomysł na firmę, fakt trochę późno…Zdecydowałem, że przeniosę się na tryb zaoczny, ale niestety mój kierunek go nie ma Myślę nad powędrowanie na inny wydział (Zarządzanie lub Ekonomia), choć boję się, że takie branie czegokolwiek “na szybko” może tylko zaszkodzić. Co myślicie? Spróbować wybrać coś odpowiedniego na zaczonych, czy przerwać i za rok startować? Wtedy miałbym już 2lata w plecy. Próbuje jakoś pogodzić te dwa zajęcia (praca jako freelancer), ale konczy sie to zawalaniem nocek, oj straszne to. Doradźcie!

dzieki,

Skoro masz prace za które dostajesz odpowiednie dla ciebie wynagrodzenie to nie widze sensu żebyś ją przerywał.

Później powinieneś też mieć łatwiej bo pamiętaj że bardziej pracodawcy będą patrzeć na twoje doświadczenie zawodowe niż na szkołę jaką ukończyłeś.

Moja rada taka. Puki masz możliwości pracy olej szkołe. Rozwijaj się zawodowo, zarabiaj pieniądze i ciesz się życiem a nie chodź jak gimnazjalista do budy.