Własna poczta

Witam! Może zrobicie swoja pocztę? Np. tylko dla zarejestrowanych. Brzmiało to by np. mokreoko@dobreprogramy.pl

Kilka tysięcy kont :x

Zresztą, takie konta istnieją i są przeznaczone dla redaktorów jak i innych osób ściśle związanych z vortalem, który nie świadczy usług związanych z kontami email.

Pomysł odpada :stuck_out_tongue:

P.S. Masz jeszcze jakieś ciekawe pomysły ??

Mam Monczkin. Np. pokazanie jak wygląda redakcja

Takie decyzje podejmuje Admin ,a nie modek. :x

A co do tematu to jest zly pomysl poniewaz to vortal o programach ,a nie poczta interentowa.Jak chcesz maila to wp.pl, onet.pl i wiele wiecej…

P.S Monczkin bez obrazy.

Skoro obydwoje nie decydujemy i nie mama prawa głosu, to po komentujesz ??

Zauważyłem, że panuje moda zabierania głosu w tematach, w których powinni odpowiadać osoby kompetentne.

Skoro się zgadasz z moim zdaniem, potwierdzając, to co na celu miał powyższy cytat ??

P.S nie mam o co się obrażać. Czasem wystarczy pomyśleć, to co chce się przekazać i w jakiej formie :stuck_out_tongue:

My jako uzytkownicy forum mozemy tylko warazic swoje zdanie ,a Ty napisales ,ze to odpada jak bys Ty zadecydowal.

Chyba Monczkin jest bardziej zorientowany w kwestii skrzynek pocztowych z domeną: dobreprogramy.pl.

I ma więcej do powiedzenia w tej sprawie jak każdy inny user forum. Administracja nie planuje zakaładania serwera pocztowego dla wszystkich chętnych, choć taki istniej na serwerze Xenium i jest przeznaczony dla:

Nie wiesz to po co mówisz :expressionless: .Mi chodzi tylko o to ,ze Monczkin nie moze odrazu mowic ,ze pomysl odpada.Poczekamy na admina i on napisze czy moze byc czy nie.A my mozemy tylko wyrazic swoja opinie na ten temat.

Nook masz świętą rację

Monczkin może trochę zapędził się z wyrokowaniem z góry ale ma rację. Nie planujemy czegoś takiego. Ponieważ:

  1. Istnieje wiele darmowych systemów kont e-mail (gmail, onet, o2 itp.)

  2. W erze kont e-mail po 1 czy 2GB musielibyśmy poczynić spore inwestycje w dyski na wiadomości + urządzenia do archiwizacji

  3. Konta w domenie @dobreprogramy.pl są wykorzystywane przez redakcję i moderatorów - stąd byłby problem z rozrónieniem Czytelników od redakcji/moderacji, a w perspektywie także z potencjalnym podszywaniem się pod przedstawicieli vortalu w kontaktach z osobami trzecimi.

  4. Obsługa dodatkowych skrzynek to czas, którego nie mamy.

  5. Spowoduje to wzrost obciążenia łącza i serwerów (więcej skrzynek = więcej spamu)

  6. itd.

Kiedyś było to poruszane, dlatego, takie a nie inne stwierdzenie.

Tym niemniej przyjmuje krytykę odnośnie wypowiedzi związanych ze sprawami administracyjnymi.

No to się dowiedziałem;) Monczkin lub kto inny może zamknąć;)

No ale np. dLA Tych co mają od 5000 postów :]

Mateusz M. przeczytałeś dokładnie wypowiedź administratora ??

Zresztą kryterium ilości postów przy podejmowaniu decyzji jest bez sensu. Ilość postów nie świadczy o niczym.

To wiem

To mogą być po 50 MB :]

no to inna np. dprogramy.pl lub dp.pl albo jakoś inaczej :]

ale sie usmialem :lol: masz pojecie o domenach ? webmajsterce ? jezeli nie to po co piszesz takie glupoty ?

Forum jest po to by rozwiązywać problemy. Nie znam się na webcoś tam.

A się nie da?

Jezeli sie nie znasz to po co piszesz ?

DobreProgramy.pl nie posiada domene dprogramy.pl lub dp.pl … wiec nie moze zrobic poczty z takim adresem.

Acha - rozumiem