Własna strona w wyszukiwarce google, jak to zrobic?

Witam! Mam prośbę. Jeżeli ten temat się powtórzył, to przepraszam, ale szukałem i nie znalazłem. Ewentualnie proszę podać link. A o co chodzi?:slight_smile: Otóż mam stronę szkoły, co zrobić, by można było wyszukać ta stronę poprzez Google? Chodzi mi o to, by “zareklamować” stronę:) Po prostu wpisuję w Google nazwę szkoły i pojawia się moja strona:)

http://zsparkowo.republika.pl/

Po jakimś czasie roboty Google same dodadzą tą strone do bazy wyszukiwarki :slight_smile: ale jeśli chcesz to możesz dodać ja tutaj http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl

Swoją drogą w tych Googlach do których chcesz się dostać wystarczyło wpisać “dodawanie strony do google” i byś sam to znalazł - to nie boli serio mówię :stuck_out_tongue:

Z tego co czytałem to nie warto nic robić. Google sam znajdzie strone i po jakims czasie doda ja do innexu. Jesli ty robiles strone to wypoziomuj chociaz to zdjecie szkoly na glownej.

Może zainteresowałbyś się jakimś CMS’em. U mnie w mieście np. większość szkół korzysta z Joomli (co jest troszeczkę nudne, ale trudno się mówi…) :stuck_out_tongue:

Nie jestem autorem tej strony:) Dzięki za informacje… Zapoznam się z treścią i “ręcznie” dodam stronę:) Pozdrawiam!:slight_smile: PS Jakby co, odezwę się:)

Polecam Zgłaszanie (rejestracja) stron do wyszukiwarek.