Własne, darmowe, profesionalne forum :)


(Kam) #1

Cześć. Poszukuję strony zz której można ściągnąć, lub stworzyć swoje forum. Kiedyś znalazłem super stronę na której można stworzyć profesionalne forum, znacie może taki adres?? Może być też takie forum, na którym się właśnie znadjujecie :). Już nie raz widziałem identyczne forum.

Narka


(system) #2

http://www.phpbb.pl <=== takie forum jak nasze :lol:


(Kam) #3

A masz polską instrukcję instalacji :lol: :-D. A może napisał byś jak to zainstalować co ?? :? Albo może napisz mi jak długo się z tym bawiłeś aż doszełeś do ładu i udało się stworzyć to fajowe forum, będę wiedział czy wogule mam się za to zabierać :smiley:


(system) #4

To nie ja to forum założyłem. To administratorzy (dokładniej chyba Lisek ). Ja tu jestem tylko Moderatorem :lol: Co do opisu instalacji to wejdź http://www.phpbb.pl/forum w dział Instalacja. Tam masz wszyzstko krok po kroku opisane co i jak. :slight_smile: Proces instalacji jest krótki :stuck_out_tongue:


(system) #5

Ja polecam odwiedzić stronę http://www.przemo.org. Dostepne na niej jest forum, które wg mnie jest najlpeszym forum w języku polskim. Do tego wiele wskazówek itp. rzeczy.

Swoją drogą. Pliki do forum znaleźć łatwo, gorzej z odpowiednim serwerem. Jedynym "porządnym" jest Lycos, ale i on jest odradzany. Pozostaje szuaknie tanich, ale jednak płatnych ofert...


(Dariuszko2) #6

Dlaczego Pawełek Lycos jest odradzany to dosc dobry serwer !!


(system) #7

Nie chcę zostać źle odebrany więc napisze jedynie, że z doświadczenia wiem, że Lycos + forum = zły pomysł... Choc na próbę mozna sobie załozyć konto. A usuwanie reklam jest troszeczkę uciążliwe (znam stonę INTOLA) i nie spotkałem jeszcze forum, któremu by się udało normalnie funkcjonowac na Lycosie. Ten serwer może posłuzyć jedynie za naukę. Dalej trzeba poszukać jakiegoś płatnego miejsca.


(system) #8

Zgadzam się z Pawkiem. Postawienie forum na bezpłatnym serwerze nie jest dobrym rozwiązaniem. A co do Lycosa to nie wolno pozbywać się tych reklam. Polecam forum http://www.phpbb.pl/forum - znajdziesz tam wszystko co powienieneś wiedzieć na temat założenia forum, serwerach tych płatnych jak i w 100% darmowych. :slight_smile:


(Kam) #9

Dzięki LOMAX :smiley:


(Dariuszko2) #10

hymm...zgadzam sie z jednym co do darmochy to raczej zyjemy w swiecie gdzie trzeba placic :(a na darmowym serwrze nie powinno usowac sie reklam .Co do forum to wydaje się, że nie chodzi o to jak funkcjonuje ,tylko raczej kto na nim pisze, spotkałem juz fora gdzie zamiast dzielic sie swoja wiedza to odsyłali pytajacych do czasopism itp ,jak mozna wypuscic jaki kolwiek skrypt a potem na zadawane pytania odsyłac od wszystkich d........ :frowning: