Własne MMOSG

Jak mógłbym zrobić gre typu Massive Multiplayer Online Strategic Game jak Ogame czy bitefight czy xwars w czym ona jest robiona i czy ja mogłbym też taka zrobić?

http://www.mu.xp.pl

?To jest stronka o grach tego typu pisze tam również jak taką gre postawić

jasne, potrzebujesz

a)stabilnego serwera

b)olbrzyyyymiej znajomości html, php, jscript itp.

c)musisz to wpyromować

d)nie dawaj możliwości zarobienia za link, po potem fora są tego pełne :stuck_out_tongue:

dobra to znaczy daje sobie spokuj ,dzieki za uświadomienie mi tego :slight_smile:

a czego sie spodziewales? :wink: jakiegos “kreatora” :lol: :twisted:

Super MMOG Creator Pro :wink: xD hehehe

dobbrze chociaż, że sobie uświadomiłeś od razu, a nie później, zadając pytanie “a co to html, php, jscript? i z kąd to ściągnąć? czy to jest bezpieczne?” :lol:

jak moge to interpretować?aż taim laikiem to nie jestem

nie bierz tego do siebie :smiley: poprostu tu i na innych forach różne stwory chodza :wink: juz nie raz widzialm takie pytania… po czym jak sie dowiedzieli co i jak to pytali co to html i z czym to sie je, juz o php nie wspomne…

Mtafora taka 8) na kilku innych forach widziałem już takie posty, że ktoś chciał zrobić “coś jak the crims napiszcie mi krok po kroku bo się nieznam”.

rss zapomniałeś jeszcze o jakichś bazach danych :slight_smile: bez tego to nie ruszy :wink:

Ha! nie prawda! Może być na plikach textowych! :mrgreen: :wink: hehehe

nooo taka gierka na plikach tekstowych? max 50 graczy udzwignie :smiley: potem sie wysypie…

szczegóły :stuck_out_tongue: :wink: