Własne radio w gta4

Gdzie wrzucić pliki audio tak zeby można je było odtworzyć w grze ?

Wrzucam do 'C:\Documents and Settings\nazwa uzytk.\Moje dokumenty\Rockstar Games\GTA IV\User Music

i nie działa.

Pliki mp3 wrzucasz czy skróty do plików??

Skróty się kopiuje. Jak je skopujesz to w grze wchodizsz w options > audio > quick/complete scan.

Stacja się nazywa Independence FM.

PS. Ja mam ok 25% ukończoną gre. Ostatnio coś mi sie nie chce grać :confused: .

Możesz bardziej ŁOPATOLOGICZNIE >? Która opcja odpowiada za Skanowanie :? i gdzie się znajduje ;D Z góy ThX ja mam już jakieś20 % gry :> II dzielnica :]

pliki mp3

napiszę jutro, dziś mi się już nie chce

DzięX działa mi wszystko :>

witam mam 14 lat kompa mam od niedawna i mam pytanie jak robi sie skroty wiem ze to glupie ale chcialbym posluchac wlasnego radia w gta 4 prosze o pomoc

Zaznaczasz jakies mp3jki i bierzesz kopiuj, następnie przechodzisz do folderu C:\Documents and Settings\nazwa uzytk.\Moje dokumenty\Rockstar Games\GTA IV\User Music i bierzesz Edycja > wklej skrót. Dalej to już w grze robisz to co napisałem wyżej.

a mogę zrobić tak że wezme te pliki w jeden folder i z tego folderu zrobie skrot i wrzucic ten skrot do tego folderu co napisles ?

chyba nie. Niepróbowałem, ale wydaje mi się ze nie będzie działać.

dobrze zrobilem skroty z mp3 zobacze czy dziala tak jak napisales :stuck_out_tongue: ale wielkie dzieki

wciskaj sobie ctrl podczas zaznaczania :slight_smile:

wiem o ctrl ;p a wiec tak zrobiłem skróty z mp3 wbiłem na gre i zrobilem ten scan … wchodzę na radio i **** nie ma nic dalej jakieś ******** leci

______________________________________________

Kowalejko cóż to - nawóz potaniał, że tak nim po forum rzucasz ? :?

Agaton

To są reklamy i one są po każdej piosence. Poczekaj trochę i powinny być mp3ki.

no właśnie i daj na rdaio INDEPENDENCE takie z gitara i napisem rock :stuck_out_tongue:

zrobiłem #-o skróty scana wchodzę na radio i cały czas reklamy cały czas

u mnie podobnie, wrzucam skróty piosenek do podanego folderu nastepnie skanuje w poszukiwaniu utworów w opcjach gry, odpalam radyjko i same reklamy i ‘‘newsy’’ ;| pomocy ! :o

zapomniałem napisać,

u mnie już działa, dzięki adam749

mi działa Dzikę ki :smiley:

Sam szukałem jak zrobić radio. Folder w którym mają być nasze skróty powinien być pusty!

Ładnie przedstawione to jest na tym filmiku

http://www.youtube.com/watch?v=270M1oZ1os0

Kowalejko , Zrób tak

1.jeszcze raz wrzuć piosenki

2.zanim włączysz zapis wchodzisz w opcje-audio-complete scan .

  1. Czekasz zanim się przeskanuje

  2. Włączasz zapis

  3. Przełącza się piosenki N i B