Własne statystyki bez reklam z "dodatkami"

Witam

Mam stronę na której ileś już tam czasu zainstalowane są statystyki stat24.pl . Ileś już tam tysięcy odwiedzin miałem i nie chciałbym aby one zniknęły. Wykonałem teraz nową stronę w której już nie mam stat24 a google anlytics, ponieważ reklamy przez te statystyki (tzn. stat24) mnie denerwowały. I teraz problem… na stronie wyświetla mi ile miałem już przez kilka lat odwiedzin. W jaki sposób mam dodać jakieś inne statystyki które będą wyświetlały łączna liczbę odwiedzin. Z tego co wiem to z google anlytics nie da się czegoś takiego wyciągnąć. Na serwerze mam cpanel a z nim AWstats. Chodzi mi o zwykły tekstowy licznik, który by zliczał starą liczbę odwiedzin i tą nową na nowej stronie. Myślę, że zrozumiecie o co mi biega.

Pzdr

chcesz zsumować dwie strony :?

Spróbuj jakiś skrypt statystyk zainstalować na serwerze i dodać tamte statystyki bo na statystykach ‘gotowych’ tzn. z serwisów tego nie zrobisz.

Statystyki np. bbclone > http://bbclone.de/

xulu , chcę dodać prosty licznik, który nie będzie liczył od 0 tylko zacznie od np. pół miliona odwiedzin

_Puma_ , a czy w tej statystyce można wyciągnąć licznik tak aby można było go dodać na stronę?

Kiedyś je miałem i nie zauważyłem takiej opcji.