Własny obraz tła na kanale Youtube

Chciałem wstawić własny obraz tła na moim kanale na Youtube.Wybrałem “motywy i kolory” następnie “pokaż opcje zaawansowane” później “obraz w tle”.Wybrałem zdjęcie z komputera które chciałem ustawić jako tło.Zdjęcie niby się pobrało ale nie chce się załadować tzn obok napisu “obraz w tle” powinna się pokazać miniatura zdjęcia a jej nie ma.proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Witaj,

mi się żadna miniatura nie pojawia, a obrazek tak - znaczy działa.

Witam.Czy taki obrazek tła należy jakoś przygotować.Bo tam podano tylko że powinien mieć maks 256 k.

Witam,

moim zdaniem nie - ja wrzuciłem pierwszego lepszego jpga, byle tylko w rozmiarze się mieściło.

Czyli jeśli dobrze rozumiem takie zdjęcie musi mieć odpowiedni rozmiar(szerokość)???

Dodane 24.03.2011 (Cz) 17:16

Moim zdaniem nie - pisałem o limicie 256kB. Wstawiłem na próbę jpg 2000x50, cały czarny, i tez bez problemu się pojawił. Coś przekombinowujesz.

Rozwiązałem problem.Kaspersky mi blokował dlatego zdjęcie nie chciało się pojawić.W Kasperskym jest taka opcja blokowanie bannerów i wyskakujących okienek której zdarza się blokować nie to co nie powinna.Już kiedyś mi się takie coś przytrafiło dlatego w końcu doszedłem o co chodzi.