Własny program z 32bit na 64bit

Witam

Mam mały problem. Na potrzeby mojej nauczycielki z polskiego stworzyłem mały program losujący napisany w TB(TurboPascalu), wiem stary język ale od czegoś trzeba zacząć. No i jest problem, bo mój komputer ma Windowsa XP 32bit a laptop nauczycielki Windowsa 7 64bit i wyskakuje okienko z błędem. Szukałem już w internecie czegoś typu emulatora(symulatora czy jak się to pisze), dzięki któremu by ten program działał. Niestety marne były me poszukiwania. Dlatego zwracam się do Was o pomoc. Może znacie jakiś sposób, jakiś specjalny kod dzięki, któremu będzie to działać, lub może jakieś rozszerzenie cokolwiek. Z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:

Może DosBox do odpalenia programików z Turbo Pascala? Albo skompiluj program Free Pascalem.

DosBox odpada nie zapominaj, że program musi działać szybko, a zanim nauczycielka by ogarneła jak sie używa DosBoxa to ja bym się prędzej zestarzał.Co do FreePascala to zaraz zobaczę co z tego wyjdzie i ci jutro powiem :stuck_out_tongue:

Rozumiałbym problem jakby to z kompilacji na 64 bitach chciano odpalić taki program na 32 bitach ale na odwrót? Może warto po prostu przeczytać treść tego “okienka z błędem” ? :stuck_out_tongue: