Własny serwer w COD2

jak zrobić własny serwer w COD2 (szczegółowy opis) z góry dzieki

Poczytaj - http://www.elita.nazwa.pl/poradnik.html i wywal ten drugi temat.

tu nic o tym nie ma

To chyba nie umiesz czytać.

WŁASNY SERWER


Powiemy wam krótko jak założyć własny serwer i grać z przyjaciółmi na trybie gry i mapie jaką chcesz Ty, nie jaką chcą inni...

Jeśli chcemy założyć serwer trzeba najpierw określić na ile osób Twoje łącze jest zdolne utrzymać normalny ping. Na jedną osobę przeznaczamy ok. 7-8 kb/s downloadu także np. na neostradzie 512 można pograć spokojnie w 8 osób.

Aby strwożyć nowy serwer odpalamy Call of Duty MP i dajemy "Start new Server"

Nazywamy serwer wybieramy ilu graczy może grać, wybieramy typ gry mapę, wybieramy dedykacje (LAN, Internet) i odpalamy...

A co to według Ciebie jest ? Tak ciężko kliknąć w link który podałem ? Reszty nie wklejałem bo za dużo by zajęło miejsca. Ale niżej są podane wszystkie potrzebne komendy.

edit // tutaj masz jeszcze podane jak zrobić własny config dla servera http://www.fkcod.pl/index.php?go=config2 Jaśniej już się chyba nie da.

ale zrobiłem ten confin i jak mój kolega sie chce połączyć to pisze u niego trwa połaczenie i d 20 itak dalej i nic więci sie pytam skad mam wziąsć swój numer ip i ten kod np: :23501

Podstawowe pytanie masz zewnętrzne IP ? Bo jak nie masz to możesz zapomnieć o stawianiu serwerów.

chyba ze w hamachi, a ten kod o który pytasz to port na którym postawiłeś serwer, standardowo serwer odpala sie na porcie 28960.

ja mam internet bezprzewodowy czyli bo nie wiem

czyli pewnie na 90% nie masz publicznego adresu IP. Więc jeśli chcesz zagrać ze znajomymi na walsnym serwerze to musicie wszyscy zainstalować sobie hamachi i potem mozesz postawić serwer. Druga opcja to ze umówicie się i zagracie na jakimś pustym publicznym serwerze, liste serwerow masz tutaj: http://serwery.callofduty.pl/serwery-cod2.html wybiercie sobie jakiś pusty serwer (to ten który w kolumnie “Gracze” będzie miał 0/x).

Trzecia opcja to zakup serwera w firmie która zajmuje się wynajmowaniem serwerów COD2, np. http://netgamer.pl/ (właśnie mają promocje :wink: