Wleić logo (z script-fu Gimp 1.2) na tło

Chcę zrobić taki trick - wkleić ten tekst:

1111111cd7.png

Na to oto tło:

logo1ldov4.png

Chcem, żeby to był efekt taki - tak jakbym ten tekst napisał na tym tle - bez tego czarnego tła na napisie tylko żeby był ten napis (ze wszystkim, w literkach, biały środek, neibieska obwódka - poświata) na tym tle.

I odrazu mówię - nie chcem żebyście to robili, tylko powiedzieli mi, jak mam to zrobić na Gimpie, żeby temat nie poleciał do kosza…

Na gimpie nie nie znam ale może spróbuj w paincie sie pobawić i obciąć to tło:P i wkleić:P

No ciężka robota… zresztą za literkami będize widać jednak że to było na białym tle… chcę zęby to było jakoś profesjonalnie zrobione… może na Gimp 2.2, albo na innych programach tez dawajcie, tylko ja właśnie chce brać ten napis z Gimpa…

może po prostu przeciągnij warstwę/y… :roll:

adamawa ponieważ nie znam się na gimpie - nie wiem jakiego dokładnie typu skryptu jest to sprawką.

ale podaj jego nazwę …

BTW.

nie łatwiej zrobić tak:

plik -> nowy -> podajesz wymiary -> klikasz na opcje zaawansowane -> przy wypełnieniu dajesz “przeźroczystość” .

Wtedy będzie o niebo łatwiej :wink:

Mówisz w Paint’cie? Nie da rady, ponieważ w tle tej poświaty są różnei odcienie czarnego, więc będzie i tak czy siak widać… skrypt… a bo ja wiem, aplikacja wykonywalna dla niej to script-fu…

No niby byłoby to proste, tylko jak wchodzię do tych warstw, to nie tam takiej opcji, żebym mógł je skopiować i wkleić do tła…

Przysyłam wam obrazek z opcjami w tych warstwach, może coś wymyślicie…

xxxxwt2.jpg

Kliknij na Background prawyklik i Delete Layer,następnie kliknij na Neon Tubes prawyklik i po polsku to jest Polącz w dół a tu to chyba Scale Layer.

Potem klikasz na obrazek Ctrl + X i na warstwe Ctrl + V

Złączono Posta : 16.07.2006 (Nie) 13:14

I powinno wyjść takie coś:

e955e72923576ea8.jpg

BIG THX eGreko! :slight_smile:

EDIT: hehe, ja nie mam tych dziur w lietrkach :wink: