Włóż płytę do napędu DVD ROM - Call Of Duty World At War

Siemka!

Mam oryginalną grę CALL OF DUTY WORLD AT WAR , zainstalowałem ją ale gdy chcę odpalić gierkę wyskakuje mi komunikat

Proszę włożyć właściwą płytę DVD ROM i wybrać OK., aby ponownie uruchomić program.

Czy wiecie co na to poradzić?

Z góry DZIĘKUJĘ~!

Masz zainstalowany jakiś program do wirtualnych napędów?

W każdym CoD jest tak samo. Jak chcesz grać na SP to musisz mieć płytę włożoną, jak na MP to nie ma takiej potrzeby.

program do emulacji nie ma tu nic do rzeczy.

Ale nie podejrzewasz chyba, że nie włożył płyty do napędu?

hehe nie :stuck_out_tongue: Pytanie zrozumiałem jako prośbę o to jak ominąć pytanie o płytę (w sensie podanie jakiegoś no-dvd cracka). Być może źle …

NOOO Głupi nie jestem przecież ciągle jest włożona :stuck_out_tongue:

Miałem Alkochol 120% oraz UltraISO odinstalowałem i nic :confused:

no tak jak mówiłem.

Pierwsze pytanie … Najnowsze patche zainstalowane? (jakiekolwiek by one nie były). Może to jakiś bug.

Nie ma na płycie jakiegoś .exe, który otwiera menu, z którego można by uruchomić grę? Wówczas być może nie zobaczyłbyś tego komunikatu.

I czy ten komunikat pokazuje Ci się przy wejściu zarówno na SP i MP, czy tylko SP?

MP działa ale SP nie :confused:

To jest tak jest autorun do wybierania MP lub SP ja chciałbym SP więc to wybieram, słyszę jak płyta się kręci ale wywala komunikat że nie może znaleźć płytki tak samo jest z ikonką na pulpicie a i żadnych patchy nie mam na płycie :stuck_out_tongue:

to ściągnij i zainstaluj ten:

http://www.callofduty.pl/index.php?option=com_docman&task=doc_details&gid=233&Itemid=63

zobaczymy, czy coś pomoże

Trochę on ma ale gdzieś z 20 min poczekasz?

A tak z góry dzięki że mi pomagasz :slight_smile:

oglądam mecz (USA - Ghana) i przy okazji, co jakiś czas patrzę na ten topic, tak więc luz

na razie jeszcze nie pomogłem :stuck_out_tongue:

A kto gra? :slight_smile:

Dodane 26.06.2010 (So) 21:10

Powiedz mi że mam coś z kompem nie tak :twisted:

Wyskakuje mi

oolololol.jpg

NO I CO JA MAM ZROBIĆ? :confused:

Chyba będzie ostateczność ziooom:

REINSTALKA xD

partycja O ? :smiley: Spróbuj przeczyścić ten folder Temp i odpal tego patch-a jeszcze raz. Odpal go z uprawnieniami administratora.

A jeśli chodzi o ten problem z płytą … to nie jesteś osamotniony, trochę poskakałem po stronach i niestety może się okazać, że łatwo tego rozwiązać nie będzie (tzn jedno rozwiązanie już mam, zresztą wspominałem o nim wyżej, ale to jest ostateczność). Na jednej ze stron nawet wyczytałem, że ktoś kontaktował się z support-em Activision i generalnie nie wiedzą, co z tym zrobić :D.

No ale będziemy kombinować.

O no niestety bo mi WINDOWS nie chciał zainstalować się na C o_0

Dodane 26.06.2010 (So) 21:26

Czyli sobie nie zagram? :C

Dostałeś mojego priva?

Dzięki dostałem priva to jest tak:

Windows XP Professional Service Pack 3

AMD Athalon 64 X2 Dual

Core Processor 5200+

2.61 GHz 2.00 GB RAM

Mam 2 stacje dysków :

HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H30N

HL-DT-ST DVDRAM GH22NS50

YY a czy będę mógł grać w korporacji? :slight_smile:

Dobra, co do tych patch-y to 1.2 nie był jedynym do tej gry …

Wejdź na stronę http://www.idg.pl/ftp/gry/list_alf/C_2.html i pościągaj patche

# Call of Duty: World at War Patch v1.4

# Call of Duty: World at War Patch v1.3

# Call of Duty: World at War Patch v1.2

# Call of Duty: World at War Patch v1.1

Spróbuj zainstalować je pojedynczo, jeden po drugim.

Co do Twoich odtwarzaczy …

Próbowałeś wkładać płytę do każdego z nich? Dla każdego z nich jest ten komunikat błędu?

Hmm ze względu że 2 jest jakiś @#!@$!@# to próbowałem i nic…

Jakiś z tych patch-y udało Ci się zainstalować?

A co do odtwarzaczy to mógłbyś spróbować zaktualizować ich firmware, ale właśnie próbuję znaleźć jakieś aktualne wersje no i nie mogę.

Czekaj ściągam :slight_smile: