WMP 11 tryb mini

Problem dotyczy windows media player 11. Na wstępie dodam, że nigdy nie spotkałem się z tym problemem. A jest on następujący:

Jak wszystkim wiadomo, aby uruchomić tryb mini w windows xp należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na pasek narzędzi, wybrać pasek narzędzi, a następnie zaznaczyć opcję windows media player. Niestety u mnie nie ma tej opcji mellow.gif Do wyboru mam jedynie: pulpit, szybkie uruchamianie, nowy pasek narzędzi. Co mogę zrobić aby odpowiednia opcja znalazła się na swoim miejscu?

Korzystam z Windows XP Professional SP3

Spróbuj ponownie zainstalować WMP stąd.

Zrobiłem według powyższej sugestii, ale nie pomogło :frowning:

To zobacz tu:

viewtopic.php?t=250647

viewtopic.php?t=47350&view=next

aby włączyć tryb mini (WMP na pasku start) wystarczy:

klik ppm na pasku start , wybierz właściwości , przejdz do zakładki paski narzędziowe i zazanacz WMP, a następnie

1.otwórz wmp

  1. w prawym dolnym rogu są 2 przyciski, klikasz na ten górny i wmp jest na pasku…

Sprawdziłem, nie pomaga

Nie ma takiej opcji :frowning:

I żeby nie było że to niemożliwe:

beztytuuve8.png

a zajrzałeś do właśćiwości paska start?

to zajrzyj tam (ppm na pasku/własciwośći/ostatnia zakładka i zaznacz windows media player)

na twoim screenie w prawym dolnym rogu WMP masz przyciski (ten dolny odp za zmniejszanie do trybu mini.)

Tak się składa że przycisk w wmp o którym wspominasz przenosi do trybu kompaktowego, a nie do trybu mini (do jego uruchomienia wystarczy minimalizacja okna odtwarzacza, lecz wcześniej należy zaznaczyć odpowiednią opcję we właściwościach paska zadań, której niestety nie posiadam)

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?