Wmp 11


(x-awier) #1

Mam pytanie.Czy da się kjakoś ustawić w Windows Media Player 11 aby utwory się leciały w losowej kolejności i aby nigdy się nie powtarzały?Wiem, że w WMP 10 można było tak ustawić, ale gdy puszczam w WMP 11 to utwory się powtarzają a ja za bardzo się nie łapię w angielskim. :frowning:


(pysiu) #2

kolego juz jest po polsku wersja :wink:

Złączono Posta : 04.06.2006 (Nie) 22:17


(x-awier) #3

Ale mi chodzi o ustawienie

a nie ściągnięcie polskiej wersji bo mam słabe łącze i mi się będzie to ściągało cały dzień. :o


(El Presidento) #4

21 mb :roll: To jakie ty masz to łącze, nawet na modemi nie zajmie to dłuzej niz 2h. No chyba ze mamy problemy z Downloade z Windowsa :stuck_out_tongue:


(x-awier) #5

Czy wreszcie moze ktos powiedziec jak to ustawic.Mi tylko ale to tylko zalezy na

.Wystarczy ze napiszecie gdzie to ustawic a nie ściąać od razu od nowa po polsku.Co z tego ze po polsku mi chodzi tylko o ustawienie. :-x


(matisto) #6

Na samym dole, przynajmniej w wersji PL masz koło przycisku stop, dwa przyciski, pierwszy od lewej to Włącz/Wyłącz kolejność losową drugi to tryb powtarzania. Spróbuj. Chodz nie wiem czy zadziała.


(Micromac) #7

Zobacz sobie gdzie to jest na obrazku tam gdzie te dwie strzałeczki

53fea91310f91597.png


(x-awier) #8

capture28ad.jpgjesli chodzi o to to chyba mam ale jak ustawić aby odtwarzało losowo oraz nigdy nie powtarzało piosenek bo mam "repeat" i "shuffle"


(Micromac) #9

No to klikasz na te strzaleczki dwa lub trzy razy. Aby łatwiej to zrobić kliknij na gorze w panelu tam gdzie pisze Windows Media Player prawym przyciskiem myszki i wybierz Odtwórz i odznacz Powtorz a zaznacz Losowo

Z angielska masz tam Play back => Repeat i Random


(x-awier) #10

Wielkie thx za pomoc :smiley: