Wmp dla windows 2003 server

witam

czy ktos wie skad normalnie mozna sciagnac windows media player (OBOJETNIE JAKA wersja) dla windows 2003 server , szukalem wszedzie microsoft google , czy ktos moze sie z tym spotkal gdzies ? z gory dzieki za info pozdrawiam

Witam.Spróbuj ten manewr:

http://www.lesiu.eu/instalacja-windows-media-player-11-na-systemie-windows-server-2003/

niestety nie dziala wg tego opisu nie mam tych plikow na dysku jest to opis do wersji 11 ale napisane jest ze gdzies jest 10 wersja do zainstalowania tylko nie pisze skad to mozna sciagnac

http://www.download.com/3120-20_4.html? … r&tag=srch

Wystarczy mieć zainstalowany SP1 albo postąpić wg tej wskazówki:

  1. Skopiuj MP10Setup.exe np do **C:**.

  2. Uruchom menu Start -> Uruchom -> i wpisz C:\MP10Setup.exe /C /T:C:\TEMP i naciśnij Enter.

  3. Idź do C:\TEMP i otwórz w Notepadzie control.xml.

  4. Wyszukaj słów " oobinf" i zamień na " advinf". Następnie wyszukaj słów " 5.1.2600" i zamień je na " 5.2.3790". Na koniec zapisz plik control.xml.

  5. Uruchom system w trybie awaryjnym wiersza poleceń (naciśnij F8 podczas startu).

  6. Gdy wiersz tryb wiersza poleceń zostanie uruchomiony, wpisz C: naciśnij Enter, następnie wpisz CD TEMP i naciśnij Enter.

  7. Wpisz setup_wm.exe i naciśnij Enter - uruchomi się instalacja Media Playera.

  8. Gdy instalacja dobiegnie końca zobaczysz komunikat błędu mówiący, że instalacja nie powiodła się, ale to tylko taki komunikat spowodowany brakiem możliwości uruchomienia usługi Windows User Mode Framework, faktycznie wszystko jest zainstalowane a ta usługo zostanie uruchomiona po restarcie systemu.

Teraz pozostaje już tylko ponownie uruchomienie systemu…

Przy okazji warto spakować C:\TEMP, żeby w razie potrzeby nie wykonywać ponownie kroków 1-4.

mam sp2

Na co ci WMP? Jeśli do plików wmv to prędzej zainstaluj Windows Media Format Runtime w wersji 9 albo 11 (11 dla plików zakodowanych w VC-1).

Jeśli tylko do odtwarzania to o wiele lepiej sprawdzi się Media Player Classic, SMPlayer (MPlayer), VLC Media Player - w tej kolejności.

Jeśli chcesz dobrze skonfigurowany player z natywnymi kodekami to mogę udostępnić swój skonfigurowany SMPlayer z kodekami - nic tylko włączać i oglądać jakikolwiek format, kodek video i audio. Polecam.

Czy dźwięk w ogóle masz już zainstalowany?

No to powinno wszystko działać (o ile system legalny).

legalny ale narzedzie do sprawdzania legalnosci nie obsluguje windows 2003 a jedynie wszystkie wersje xp i viste , takto w trybie zgodnosci zainstalowalbym wmp11 czy inny bez problemu

dzwiek mam zainstalowany , sprobuje tego co napisal kisielek