WMP napotkał problem podczas odtwarzania pliku

 Witam 

 

Podczas odtwarzania plików w moim Windows Media Playerze występuję nastepujący komunikat : 

 

 

 

Zainstalowane mam najnowsze kodeki : FFDShow 2014.09.29. Dodam, że na Media Player Classic normalnie odtwarza te pliki. WMP odtwarza tylko to co ma w bibliotece i to nie zawsze,a muzyka, która jest w folderach na pulpicie nie jest w ogóle odtwarzana nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. 

 

Czy coś można z tym zrobić ? 

 

Z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:

Pewnie że się da . WINDOWS ? bit ? . WMPLAYER.exe  czy WMPLAYER.exe*32 (Menedżer zadań Windows) ?

Rozszerzenie pliku ? Kodek (Media Info) ?

proponuje zmienić odtwarzacz np na PotPlayer który jest po prostu lepszy pod każdym wzgledem.

Nie zgadzam się z taką opinią .

WMP12 + FFDSHOW AUDIO/VIDEO DECODER + LAV SPLITTER SOURCE + VSFILTER jest lepszy jeżeli “chodzi” o jakość renderowanego obrazu !

Windows 8.1 - 64 bit, WMPLAYER.exe*32 tak jest w Menadżerze zadań.

 

Media info o pliku 

 

uwierz że jeżęli chodzi o to to nie:) 

Jak Ci mam “uwierzyć” jak ja mam to zainstalowane i widzę co widzę , a Ty mnie chcesz przekonać , że wiesz lepiej ode mnie co ja widzę ?

https://picasaweb.google.com/115751777304781445158/WINDOWSMEDIAPLAYER12X3264

nie chodzi tylko o to co widzisz WMP nie oferuje wiele.

 

classic media player już jest znacznie lepszy. który jest dodowany do k-lite.

 

w wmp nawet nie zmienisz dekodera. np madvr oferuje wyskoką jakość halli też nie jest taki zły.

 

pozatym swoją wypowiedz kieruje do autora wątku instalująć potplayera nie bedzie się musiał babrać z kodekami .

  1. CODEC TWEAK TOOL 5.95

A dlaczego tak z dnia na dzień mi to przestało działac jeżeli zawsze działało bez zarzutu ? Coś usunałem, czy jakiś wirus ? 

Prawdopodobnie jest to wynikiem instalacji dekoderów . To przynajmniej za pomocą CODEC TWEAK TOOL 5.95 ustaw splittery i dekodery Microsoft .