WMP nie chce odtworzyć filmu

Witam

mam na płycie dvd film z gazety, chcialem go oglądnąć więc a autorun’a wybieram WMP i wyskakuje mi to

1zt1.jpg

no wiec ustawilem najmniejsza rodzielczosc jaka mogłem 800/600 i 16 bit kolorów i dalej to samo ;/

nie wiem co mam zrobić, jako kodemi mam K LITTE CODECK PACK

Pyra

Nie wiem, czy to Ci pomoże, ale tu nasz stronę, gdzie poruszane są problemy z WMP, a tutaj jest strona, gdzie możesz pobrać narzędzie do sprawdzania kompatybilności kodeków z WMP…

Pozdrawiam

problem wynika stad, ze nie mam tych dekoderow dvd, a tam sa do pobrania same platne…

Pyra

Z tego co czytam na stronie temat Windows XP Video Decoder Checkup Utility, to :

  • narzędzie to sprawdza wszystkie dekodery wideo MPEG, które są w archiwum Windowsa w bazie danych, która zawiera informację o osprzęcie i oprogramowaniu zainstalowanym w Twoim komputerze.

  • wskazuje, czy każdy dekoder w archiwum jest oznaczony jako kompatybilny z Edycją Center Mediów Windows XP i, czy jakiś dekoder jest oznaczony jako preferowany dekoder wideo.

  • Wskazuje też, czy każdy dekoder w archiwum jest oznaczony jako kompatybilny z cechą synchronizacji WMP

  • pozwala na uaktualnie zainstalowanych kodeków - narzędzie to wydaje mi się pomocne w przypadku kłopotów z kodekami…

Pozdrawiam

Pyra http://www.cdrinfo.pl/download2kilgor.p … &baza=soft i zainstaluj do tego maximusa lub DVD Player

start > wszystkie progsy > k-lite > configuration > ffdshow > video decoder configuration > wchodzisz w codecs > w mpeg 1 i 2 dajesz libmpeg2

hmmm qrczak13 nie mam fddshow w tym mijescu gdzie podales/as

A w innym? Jakie masz K-lite (numer) ?

a kolega nie dostał jakiegoś odtwarzacza do napędu DVD?

Musisz pobrać jakiś odtwarzacz DVD np. WinDVD, powerDVD lub zainstalować K-Lite Mega Codec Pack 1.61 to wtedy może ci pójdzie w WMP10

A jak skasowałem ten skrót ? Jak się do niego dostać?

Skrót od czego?

C:\Program Files\Windows Media Player\wmplayer.exe