WMP12 nie wczytuje kodeków

Witam wczoraj miałem mały problem z jednym filmem rmvb, w celu jego rozwiązania zainstalowałem allplayera i subtitile playera. Dzisiaj uruchamiam system, chce sobie włączyć film (avi, wmp12) i nie mam dźwięku… dodam że już w media classic mam dźwięk. Przeinstalowałem kodeki (k-lite i ac3) dalej nic wywaliłęm dodatkowe playery nic :confused: Pobrałem program do naprawy rejestru, znalazł sporo syfu naprawił i … dalej nic :confused: Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić ?

sprubuj użyc K-Lite Codec Pack Mega

Windows 7 sam od siebie poprawnie dekoduje format DVD z dźwiękiem Dolby Digital a także z video opartym na DivX i h264 więc potrzebujesz tylko coś do rmvb - polecam RealAlternative. Niestety Win 7 nie dekoduje DTSu (wielka szkoda).

Zainstaluj AC3 Filter (do pobrania tutaj http://ac3filter.net/) i skonfiguruj - dźwięk powinien wrócić.

Pozdrawiam

Hmm nie napisałem dokładnie ale właśnie tą paczkę wgrałem i nic, dodam że wcześniej tez miałem ją wgraną (tylko starsza wersję) i wszystko śmigało. Te dodatkowe playery coś namieszały w systemie :confused: Niestety nie mam utworzonego punktu przywracania systemu.

edit. Tak wiem do tej pory wszystko śmigało ale te dodatkowe playery namieszały w systemie :confused: Do rmvb mam już realalternative i działa :slight_smile: Ale dalej nie mam dźwięku w avi (tylko w wmp12, w winampie jest dźwięk), a ac3 mam zainstalowane :slight_smile:

Dodane 25.11.2009 (Śr) 17:09

Nikt nie wie co jest nie tak ? Ostatnio zauważyłem, że w niektórych avi mam dźwięk a w niektórych nie (pod wmp12):spades: