Wmv - tnie się

Przestudiowałem tematy o kodekach na forum, ale nie znalazłem odpowiedzi na swój problem, a polega on na tym, że niektóre pliki .wmv strasznie się tną w windows media playerze, natomiast w innych odtwarzaczach (np. allplayer) wyskakuje błąd o braku nieznanych kodeków. Dodam, że przed formatem, który wykonałem jakiś czas temu, te filmy działały zupełnie dobrze, nawet dało się je odtworzyć w allplayerze, tylko teraz po nowej instalacji kodeków na świeżym systemie coś się zepsuło. Filmy napewno nie są uszkodzone, bo dla pewności ściągałem je ponownie ze stronki i jest to samo.

Mam kodeki: AC3Filter 1.09a, DivX Play Bundle 6.3, ffdshow 2006.08.03, GSpot 2.21, Indeo Video 5, Ogg Vorbis Filter 0.9.9.5, Windows Media 9 Codecs, XviD 1.1.0 (Koepi’s build).

Co polecicie?

Kojot a jaką masz kartę graficzną, bo niektóre stery do ATI mogą powodować jakieś błedy związane z odtwarzaniem flmów. Spróbuj osinstalowac i zainstlować jeszcze raz jakieś kodeki ( ja też miałem podobny problem i pogło odinstalownaie i zaisntalowanie jeszcze raz ). Polecam do zainstalowania paczkę K-Lite Codec Pack 2.76 Beta 1.

Mam karte ATI Radeon 9000, jakie stery do niej zainstalować, bo jak wkładam płytke, którą dostałem razem z kartą to mi pokazuje że są zainsalowane nowsze sterowniki, a na płytce są starsze.

Jeśli chodzi o K-Lite to miałem, ale usunąłem bo połowa filmów była zielona, a połowa nie działała. Nie polecam K-Lite!

Teraz mam te kodeki co podałem i wszystko jest ok prócz wmv.