Wndows Vista 64- pytania

Nigdzie nie mogę znaleźć recenzji systemu Windows Vista 64bit. Interesuje mnie ile on jest wydajniejszy od wersji 32 bitowej i czy działają tam gry i programy dla wersji 32bity.

W Google nic nie mogę znaleźć :frowning:

Większość Gier i Programów raczej działa - problemy występują ze sterownikami i ew. dodatkowymi kodekami. Co do wydajności to szybciej chodzą tylko i wyłącznie aplikacje 64-bitowe. 32 bitowe chodzą tak samo jak w Viście x32 a zdarza się że niektóre mniej wydajnie.

większość programów działa , gry chodzą bez problemu , ale tak jak nadmienił poprzednik brak niektórych sterowników do sprzętu drukarka HP 1020 stoi martwa i czeka na sterowniki

Podobno wersja 64bitowa potrzebuje dużo RAM-u, minimum 1,5GB żeby jako tako chodziła.

Jako, że mam wersję Ultimate BOX (dwie wersje Visty w komplecie) sprawdzałem zarówno 32 jak i 64 bity.

Muszę się tutaj zgodzić z tym co napisał sCooBy^ i kasmir. Ogólnie programy działają (zdecydowana większość) ale różnicy w wydajności nie widzę. Natomiast brak sterowników np do drukarki jest uciążliwy i nie zanosi się na to aby szybko te sterowniki były dostępne.

Ostatecznie skoro miałem możliwość wyboru to wróciłem na 32 bity gdzie da się można np. użyć sterownika z XP. Może za jakiś czas gdy będzie więcej 64 bitowych programów i sterowników znowu zaryzykuję.

U mnie Vista 64Bit chodzi znacznie lepiej, ale na razie sie mecze z 32bitowa bo nie ma sterow sagema fast 800 :confused:

Czy prawda jestiz 64bitowa wersja potrzebuje sterownikow do sprzetu 64bitowych…ale da sie odpalic aplikacje 32 i 64bitowe,tzn 32 sa emulowane i tworzone “sztuczne” foldery program files i users etc?

tzn mi cos tam probowalo z modemem na viscie :wink: ale i tak nie poszlo z sagemem…a jak z reszta? pojdzie? bo mnie werjsa 32bit lekko wnerwia…mniej wydajna od 64bit :wink:

Są sterowniki do sagema pod Vistę x64 !!

w morde…czemu ja nic o tym nie wiedzialem :smiley: jest to na 100% dzialajace stery? bo jesli tak to rlbie formata i reinstall :smiley:

Złączono Posta : 05.04.2007 (Czw) 19:14

Kurde zainstalowalem…poszlo bez problemu ale sie laczyc nie chce :smiley:

blad 720 ;( jak sie z tym uporac ?

Działające sterowniki dla Sagem F@st 8xx na Windows Vista (x64) PL!

Neostrada działa bez problemów! Dówód: obecnie piszę z Visty!

http://pomoc.x.pl/pliki/Fast800_VISTA_N … nii_TP.zip

dałby ktoś działający link do sterowników do sagema 800 pod Viste 64 BIT’owa…