Wnerwiające forumowe "podpowiadaczki"

Możecie to coś wyłączyć, albo chociaż zmodyfikować, by działało normalnie?
Pacam w “ok” i nic… nie przepuszcza wpisu.
Może by zmienić na: “tak - jest ok” -> wpis przechodzi oraz “nie - nie jest ok” -> i wpis nie przechodzi?
Byłoby bardziej rozsądnie i praktycznie.

Co twoim zdaniem wnosi do dyskusji post o całkowitej treści “OK”? Automat przepuściłby ci post gdybyś złożyła przynajmniej jedno zdanie.

Dokładnie , takie czepianie się o nic. Bynajmniej bezsensowne odpowiedzi nie przechodzą nic nie wnoszące do tematu.

Jakiej treści OK? Ok to guziczek w tym nag’u, a nie treść.

Martinie nie chodzi o sam fakt ograniczenia długości posta tylko o niejasny przycisk / komunikat informujący o zbyt krótkim poście. Tak przynajmniej to zrozumiałem. “Ok” brzmi jak “tak, to cała treść, opublikuj”.

Dobrze, treść brzmiała “To.” a nie “OK.”. Nie ma to większego znaczenia.
edit.
@hindus Chyba że tak. Ja często nie rozumiem co @MartinaNeumayer chce przekazać w swoich postach :laughing:

Szkoda że nie chroni to przed bezsensownie użytymi wyrazami.

3 polubienia

Ma ponieważ “To.” jest również zdaniem i również może być odpowiedzią do czegoś. I nawet rzeczową oraz adekwatną.

Przecież masz możliwość spolszczania forum , co za problem dodać tam swoją propozycje tłumaczenia , jeśli będzie lepsza to na pewno zostanie zaakceptowana.

:yum:

Tja… ale emotka sama, bez niczego to przechodzi… Gdzie sens, gdzie logika? ehh…

1 polubienie

My jesteśmy tutaj szaraczkami , więc pewnie nie nam znać logikę takiego działania :smiley:

Przed userami też.

1 polubienie

Wystarczy wpisać nick w odpowiednim polu w ustawieniach swojego profilu i wyciszysz użytkownika. Zapomniałem ci o tym powiedzieć, jak ostatnio czytałem twoją przepychankę z jakimś, a teraz nie wiem gdzie ta wojenka była :stuck_out_tongue_winking_eye:

Które to są te bezsensowne wyrazy bo , aż jestem ciekaw.

Ktoś postanowił nawet poświęcić temu całą domenę https://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej/

A widzisz , jednak miałeś racje, popełniłem błąd zwracam honor :slight_smile:
A co do wyciszania całkiem fajna opcja:
Profil   adrian218   dobreprogramy   forum

Człowiek całe życie się uczy.

Znam to, ale to nie działa na forum :wink:

nie - nie jest ok


Dziwne, jakoś przeszło, widać rzeczywiście ograniczenie ilości słów i brak opcji wstawienia czegoś krótkiego, i wyjątek dla emotikon.


Trzeba by to przetłumaczyć jak już to “twój post jest za krótki i może nic nie wnosić do tematu - popraw go”, bo bez opcji przepchnięcia, nie ma za bardzo nic innego sensu.

Problemy pierwszego świata. Mała pierdoła, która ew. pilnuje by odpowiedzi nie były bezsensowne i by ktoś nie rozbijał wypowiedzi na kilka postów - bo opcja edytuj mu nie pasuje… Bicie piany o nic tak naprawdę…