Wnerwiający adres google w przeglądarkach

(Pawlak0070) #1

Witajcie mam taki problem, że zamiast google.pl po wpisaniu mam jakieś http://google.isearchinfo.com/ jest to dla mnie tak wnerwiające dlatego, że nie jest to ani spolszczone a gdy kliknę w jakiś link po wyszukiwaniu to wywala mnie do tego z***nego google.isearchinfo.com jak się tego pozbyć bo mam to we wszystkich przeglądarkach.

(Bogdan_G) #2

Ja bym to isearchinfo poszukał w systemie i usunął, potem wszystkie wpisy isearchinfo w rejestrze, bo to dotyczy wszystkich Twoich przeglądarek, więc wlazło, potem google.pl i powinno być OK. Są toolbar killery, ale one nie kasują wszystkich wpisów, ale warto ich użyć.

(Kurp55) #3

Spróbuj użyć programu Adwcleaner który usuwa różne tego typu dodatki. Po uruchomieniu Adwcleaner zaznacz delate.

(pstrowsky) #4

Instrukcja do ADW + linki skąd pobrać znajdziesz tutaj:

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html#p3090080

(Pawlak0070) #5

Metoda z ADW nie działa :frowning: A jak trzeba znaleźć to isearchinfo w PC i rejestrze ?

@Edit

Znalazłem plik “admin@google.isearchinfo[2]” w folderze Cookies usunełem i teraz pobieram CCleaner i wyczyszcze rejestr zobaczymy co się stanie.

@Edit2 usunełem ten plik i wyczyściłem rejestr i g*wno to dało :frowning: Jakieś inne pomysły ?

(pstrowsky) #6

Poproś moderatora o przeniesienie tematu do działu bezpieczeństwo i podaj wymagane logi, analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html tam Ci powiedzą co dalej robić.

(Bogdan_G) #7

Witaj. Ccleaner, co najwyżej wyczyści zbędne wpisy, a nie te powiązane z toolbarami. W start uruchom trzeba wpisać regedit i w edycja kliknąć znajdź, tam wpisać nieszczęsne isearchinfo, następnie znajdź następny, aż do końca. Tylko zaznaczone wpisy usuwaj z prawego kliku myszy, a nie pomyl się ani razu gdzieś obok. Ccleaner nie wyszukuje niebezpiecznych wpisów. Właściwie powinieneś pousuwać z systemu i rejestru wszystkie google i jego toolbary. Dopiero wtedy, gdy nic już nie znajdziesz, wpisujesz w pasek adresu kolejno w każdej przeglądarce google.pl i dodajesz jako strona startowa w opcjach. System po usuwaniu dobrze zeskanować bezpłatnym JetClean. To Ci usunie błędne ścieżki po usuwaniu i błędne wpisy, a skorzystasz z oczyszczenia RAMu. Powodzenia.

(Pawlak0070) #8

Postanowiłem zainstalować Windowsa jeszcze raz ponieważ w regedit nic nie znajdowało wystarczyło, zainstalować czystą wersję windowsa i nie usunął, żadnych plików i teraz mam zwykłe google.pl Dziękuję wsyzstkim za pomoc