Wnerwiający adres google w przeglądarkach

Witajcie mam taki problem, że zamiast google.pl po wpisaniu mam jakieś http://google.isearchinfo.com/ jest to dla mnie tak wnerwiające dlatego, że nie jest to ani spolszczone a gdy kliknę w jakiś link po wyszukiwaniu to wywala mnie do tego z***nego google.isearchinfo.com jak się tego pozbyć bo mam to we wszystkich przeglądarkach.

Ja bym to isearchinfo poszukał w systemie i usunął, potem wszystkie wpisy isearchinfo w rejestrze, bo to dotyczy wszystkich Twoich przeglądarek, więc wlazło, potem google.pl i powinno być OK. Są toolbar killery, ale one nie kasują wszystkich wpisów, ale warto ich użyć.

Spróbuj użyć programu Adwcleaner który usuwa różne tego typu dodatki. Po uruchomieniu Adwcleaner zaznacz delate.

Instrukcja do ADW + linki skąd pobrać znajdziesz tutaj:

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html#p3090080

Metoda z ADW nie działa :frowning: A jak trzeba znaleźć to isearchinfo w PC i rejestrze ?

@Edit

Znalazłem plik “admin@google.isearchinfo[2]” w folderze Cookies usunełem i teraz pobieram CCleaner i wyczyszcze rejestr zobaczymy co się stanie.

@Edit2 usunełem ten plik i wyczyściłem rejestr i g*wno to dało :frowning: Jakieś inne pomysły ?

Poproś moderatora o przeniesienie tematu do działu bezpieczeństwo i podaj wymagane logi, analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html tam Ci powiedzą co dalej robić.

Witaj. Ccleaner, co najwyżej wyczyści zbędne wpisy, a nie te powiązane z toolbarami. W start uruchom trzeba wpisać regedit i w edycja kliknąć znajdź, tam wpisać nieszczęsne isearchinfo, następnie znajdź następny, aż do końca. Tylko zaznaczone wpisy usuwaj z prawego kliku myszy, a nie pomyl się ani razu gdzieś obok. Ccleaner nie wyszukuje niebezpiecznych wpisów. Właściwie powinieneś pousuwać z systemu i rejestru wszystkie google i jego toolbary. Dopiero wtedy, gdy nic już nie znajdziesz, wpisujesz w pasek adresu kolejno w każdej przeglądarce google.pl i dodajesz jako strona startowa w opcjach. System po usuwaniu dobrze zeskanować bezpłatnym JetClean. To Ci usunie błędne ścieżki po usuwaniu i błędne wpisy, a skorzystasz z oczyszczenia RAMu. Powodzenia.

Postanowiłem zainstalować Windowsa jeszcze raz ponieważ w regedit nic nie znajdowało wystarczyło, zainstalować czystą wersję windowsa i nie usunął, żadnych plików i teraz mam zwykłe google.pl Dziękuję wsyzstkim za pomoc