Wnoszę aby na forum była określana płeć

Wnoszę aby na forum była określana płeć

Kto za ?

Kto przeciw ?

No to masz już pierwszego na nie. Nie sądzisz, że po niku poznasz kto to mężczyzna a kobieta ?

A do czego Ci to potrzebne ??

Czyżby jakieś sexistowskie zapędy :o

Nie.

Proponuję symbol męski (kółko ze strzałką do góry) albo żeński (kółko z krzyżykiem do dołu).

Ja, ile razy można powtarzać, że na tym forum, nie będzie żadnych nowych modyfikacji instalowanych, skoro niebawem ujży światło nowa wersja vortalu i forum, btw. ten mod jest w zupełności nie potrzebny !!

Tzn. kiedy ?

Może byś się pofatygował kolego i poszukał informacji na ten temat.

W dziale o forum jest.

A dokłądnej daty nikt nie zna .

Jeszcze raz powtarzam pomysł beznadziejny

Jestem za, a nawet przeciw.

Nie widzę żadnego sensu w tego typu modach.

To nic nie zmienia. Jeśli będzie nowe forum to tym bardziej trzeba się zastanowić nad zmianami. Niektórzy userzy wstawiają w avatar zdjęcia dziewczyn co sugeruję żeby zwracać się do nich w formie żeńskiej, a to zazwyczaj są oni a nie one. Symbol płci by to rozwiązał.

Chyba nic się nie stanie, gdy ona powie ,że jest kobietą. Co zawstydzisz się ? :oops:

rad @ interia.pl

Daj sobie spokój :roll:

A dziewczyny na tym forum stosują wystarczająco żeńskie ksywy, że łatwo rozpoznać je, po pisaniu posta , przeciez, skoro w wypowiedzi usera masz napisane “napisałam” to wiadomo że to kobieta, i nie zwrócisz się do niej per on, ale trzeba czytać , czytać ze zrozumieniem żeby odróżnić płeć !!

Jak się czyta posty byle jak, to nawet nie zauważy się czy jest napisał"am"czy “em”, dla wielu userów tego forum, wąznym wyznacznikiem na forum jest ilość postów, ważne żeby tylko napisać więcej , a czytać czytają wybrane posty, nie mając pojecia o danym temacie :mrgreen:

rad @ interia.pl

chcesz to sobie załuż forum, i zainstaluj full modów do php,my na dobreprogramy wolimy szybkość i stabilność forum, i tak servery czasami niewyrabiają, więc administracja napewno się nie zgodzi na instalowanie głópich dodatków, aby pogorszyć stabilność forum

Uważam, że to nie ma większego sensu…

A ile razy można powtarzać, że to nie powoduje tego, że userzy nie mogą proponować zmian, pomysłów, modyfikacji (o ile sensownych) ??

Według mnie to jest głupota, tylko pogłębia podziały które są bezsensowne

CHILL OUT

Idąc Twoim tokiem rozumowania ignorujemy mniejszości ;]

Nie o to mi chodziło.Jeżeli kobiet było by dużo wtedy można by taką modyfikację wprowadzić, ale to tylko moje zdanie.

A jakie to ma znaczenie czy są w większości czy w mniejszości ??

Są równoprawnymi użytkownikami forum i tyle.

A inteligentny zawsze rozpozna z kim ma do czynienia.

Takiej modyfikacji forum nie przewidujemy. Myślę że jak powiedział Fiesta …

i aero :mrgreen:

a temat proponuję zamknąć :mrgreen: