Wo mic nie można zainstalować sterowników

Cześć, zainstalowałem wo mic i sterowniki od nich jednak nie wykrywa mi urządzenia nagrywającego. Dodam że jeśli włącze opcje play the speaker w telefonie słychać głos i w zakładce nagrywanie również mam zaznaczoną opcje pokaż odłączone urządzenia.Dodam również że w zakładce programu wo mic statistics pokazuje że sterowniki nie są zainstalowane mimo to że są https://zapodaj.net/5932900ed7b48.png.html. Gdy instalowałem sterowniki był włączony tryb testowy windows aby zainstalować sterownik nie mający podpisu cyfrowego. Mam windows 7 ultimate x64. W menedżerze urządzeń wyswietla sie taki komunikat o tym sterowniku 1.png

Podręcznik użytkownika
Krok 1. Wybierz transport
W zależności od systemu można wybrać różne transporty jako kanał komunikacji między telefonem a komputerem:
Transport USB. Musisz
Włącz debugowanie USB na telefonie z Androidem
Zainstaluj sterownik USB na komputerze
Bluetooth. Jeśli tego nie zrobiłeś, połącz telefon z komputerem. Włącz Bluetooth na telefonie i komputerze.
Wifi. Włącz Wi-Fi na telefonie i komputerze i podłącz je do tego samego hotspotu.
Krok 2. Uruchom serwer na telefonie
Uruchom aplikację WO Mic na telefonie.
W Ustawieniach aplikacji wybierz transport, który zamierzasz. Pozostaw inne opcje jako domyślne.
Wróć do głównego interfejsu użytkownika i kliknij opcję Uruchom, aby uruchomić serwer.
Jeśli wyświetli się prośba o niewystarczającą zgodę, zezwól na to uprawnienie do mikrofonu lub nagrania dźwiękowego do tej aplikacji na urządzeniu z Androidem.

Gdy stan zmieni się na Uruchomiony lub Podłączalny , serwer jest gotowy do zaakceptowania żądania połączenia od klienta.

Krok 3. Połącz się z klientem na komputerze
W systemie Windows operacje są następujące:

Uruchom klienta WO Mic
Wybierz Połączenie -> Połącz …
W oknie dialogowym transportu wybierz ten sam transport, co w telefonie w kroku 2
Określ docelowe urządzenie aplikacji odpowiadające wybranemu transportowi:
Wifi. Wprowadź adres IP widoczny w głównym interfejsie aplikacji
Bluetooth. Wybierz nazwę Bluetooth telefonu z rozwijanej listy
USB
Kliknij OK .

@anon43200831 Nie jestem zielony w oprogramowaniu, to co napisałeś sam wiedziałem no ale dzięki za próbe pomocy :d.Co do tematu to do zamknięcia! Udało mi się rozwiązać problem, przeczytałem FAQ wo mic że trzeba zaktualizować system a dokładnie SHA 2. Link do pobrania https://docs.microsoft.com/en-us/security-updates/SecurityAdvisories/2015/3033929 W moim przypadku pomogła druga łatka od góry :smiley:

1 polubienie