Wolfenstein 2009 nie chce się uruchomić

Witam!

Mam oryginalną grę Wolfenstein 2009. Na podanej niżej konfiguracji grałem w tą grę bez problemu:

Intel® Core™2 Quad Processor Q6600 2.40 GHz,

2 GB Ram

Nvidia GeForce GTS 250

Windows XP

Ale zmieniłem monitor z kineskopu na LCD. Z tego co wyczytałem w internecie, najprawdopodobniej przyczyną moich kłopotów jest, nieobsługiwana przez LCD, częstotliwość odświeżania 85 Hz. Mój monitor(LCD) pracuje z częstotliwością 60 Hz i w rozdzielczości 1366x768.

W internecie znalazłem rozwiązanie, by edytować plik wolf.cfg. Jednak gra nie tworzy katalogu z tym plikiem(WolfSP).Po prostu, gdy klikam na odpowiednią ikonę do gry sigle player, gra sprawdza, czy jest płyta w napędzie, a chwile potem wyskakuje raport o błędach.

Podkreślam więc, że gra nie tworzy katalogu:C:\Documents and Settings\TWOJA NAZWA UZYTKOWNIKA\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\id Software\WolfSP\base.

Odpowiedni plik, czyli wolf.cfg, wraz z zawierającym go katalogiem:WolfSP , pobierałem z internetu. Jednaj jego edycja, czyli zmiana ustawień częstotliwości odświeżania na 60 Hz nie pomaga.

Eksperymentalnie zainstalowałem grę, na zabytkowym sprzęcie sąsiada(Athlon 1.7 Ghz, ati x200) jednak z kineskopowym monitorem i gra działa:)

No i co mam zrobić? Chciałem zagrać sobie jeszcze raz:) Stary kineskop siostra mi zabrała:) Da się jakoś zagrać?

Może ktoś pomoże:)