Wolfenstein Enemy Territory Błąd ET.exe


(system) #1

Po włączeniu ET i wjeściu na serwer pojawił mi się błąd ET.exe, nastąpi jego zamknięcie etc. Nacisnąłem nie wysysłej i po próbie ponownego włączenia popnownie wyskoczył błąd. Odinstalowałem ET, usunąłem pozostałe po nim pliki i po zainstalowaniu i wejściu na sewrer po jakichś 7 minutach gry znów błąd i tak już 5 razy :/. CZego to może być przyczyna ??


(Azpr) #2

a napisałbyś jeszcze jaki bład...

wyłacz raportowanie błedow > PPM > moj komputer > wlasciwosci > raportowanie błedów > odchacz wszytko co sie da w tym oknie...


(system) #3

Więc tak... Teraz kiedy gram na serwach, które nie wymagają PUNKBUSTERA wszystko jest OK ( Punkbustera wtedy mam wyłączonego ), kiedy chcę włączyć Punkbustera pojawia się błąd ET.exe. Błąd jest spowodowany przez plik pbcl.dll. Znajduje się on w głównym katalogu z grą. Próbwałem już odinstalowania i zainstalowania najnowszych patchy ( 2.60 i 2.60b ) oraz etpro. Starałaem się takze pobrać najnowszego Punkbustera ( Cały czas wywalało mi ERRORy ), więc usunąłem katalog pb i wgrałem katalog od kumpla ( u niego jest wszystko ok ) dalej nic :/. Naprawdę próbowałem już różnych rzeczy i jak narazie nic nie pomaga, ma ktoś może jakiś pomysł \ może ktoś już się z tym spotkał ??


(outca$t.) #4

Przy deinstalacji et wywaliłes wszystko z rejestru?

Spróbuj wywalić plik etkey w katalogu etmain choć nie wiem czy to pomoże.


(system) #5

Przesaknowałem rejestr progvramem jv16 i zrobiłem to w ten sposób, że: Wyszukałem wszystkie klucze, które pasowały do hasła ENEMY i usunąłem to wszystko. Naprawde nie wiem co robić i czym to może być spowodowane :confused:


(D@widoS) #6

Zaktualizuj Pb.

A moze grales na jakims aimbocie? : :?

Sprobuj reinstalki et.

Przyczynami czasto sa syfy ktore sciagaja sie z serwera.

Ja mialem prooblem z et.exe nie jeden raz zawsze te czynnosci mi pomagaly.

Ostatnio nic niepomagalo i pomogl tylko format


(system) #7

No właśnie, a nie mam zamiaru formatować dysku tylko z tego powodu, że ET nie chce chodzić :|. Jak narazie próbowałem dosłownie już wszystkiego... Kiedy próbuje aktualizować PB przez pbweb to wychodzi mi coś takiego: pbwebfm4.th.jpg

Czynności, które ja robie:

1) Odinstalowuje ET

2) Wywalam Folder z grą do kosza

3) Przeczyszczam Rejestr

4) Instaluje ET

5) Instaluje Patcha 2.60 i 2.60b

6) Odpalam ET i ustrawiam swój nick i inne podstawowe ustawienia

7) Kiedy naciśkam ENABLE PB wywala mi błąd ET.exe...

Już powtarzałem te czynności chyba z 12 razy i nic :/. Kiedy skopiuje do mojego folderu z grą moje stare ustawienia ( które mam w innym miejscy na dysku ) błąd ET.exe pojawia się od razu po młwączeniu gry i pojawieniu się szarego ekranu ładowania :/. Naprawdę nie mam pojęcia co z robić i jak narazie nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na ten problem :/.

Złączono Posta : 27.12.2006 (Sro) 12:12

Na serwerach bez PB jest wszystko ok...


(Tomek1) #8

Witam. Mam bardzo podobny problem, mianowicie, po około rocznej przerwie postanowiłem skorzystać z chwili wolnego czasu i pograć sobie troszkę w ET. Niestety, próba podłączenia się do serwera kończyła się natychmiastowym "wywaleniem" > error o niepoprawnej wersji pliku ET.exe. Pomyślałem, że przez cały ten rok musiało pojawić się sporo nowych aktualizacji i trzeba je ściągnąć . A więc zainstalowałem nowego Et Pro (3.2.6 Final), Patcha 2.60b i przy pomocy pliku "pbsetup" zaktualizowałem Punkbustera. Zadowolony włączam grę, dołączam do serwera, gram kilka sekund i wyskakuje taki błąd:

http://img255.imageshack.us/img255/3320/bladad0.jpg. I tak cały czas.

Próbowałem grzebać w opcjach, nawet przeinstalowałem ET i nic Crying or Very sad .

Jest jeszcze jedny problem, konkretnie z EtPro. Mianowicie mimo, iż w skrócie, w "Element docelowy" jest "E:\Enemy Territory\ET.exe" +set fs_game etpro (czyli Et Pro powinno działać) to gdy włączam grę i klikam na przycisk "ET PRO" nic się nie otwiera.

Może ma to jakiś związek z problemem...

Pomocy :frowning:

Złączono Posta : 28.12.2006 (Czw) 14:43

Znalazłem przyczynę problemu > Firewall "Zone Alarm". Jak go wyłącze to wszystko gra. Tylko z drugiej strony nie chce grać bez jakiegokolwiek zabezpieczenia przed włamem;/ Grzebałem w opcjach Z.A. ale nic. Zarówno ET i PunkBuster mają pełny dostęp do neta... Ma ktoś jakiś pomysł?

Złączono Posta : 28.12.2006 (Czw) 23:04

Dobra. Zainstalowałem Ashampoo Fire Wall i wszystko jest ok :slight_smile: Dzięki za pomoc.