Wolfenstein Enemy Territory - problem - config

Witam! Mam prolem z ET. Od jakiegoś czasu gra “zjada” mi części confinga. Kiedyś zrobiłem sobie bindy; część trzeba od początku pisać, część została. To samo z ustawieniami i nickiem: też się pozmieniały do wcześniejszego stanu (na których kiedyś grałem). Czego to może być wina? Do serverów łączę się przez program Xfire.

P.S

Jak mogę usunąć a.k.a z komendy !listplayers ?

Nigdy o takim przypadku nie słyszałem żeby się same komendy kasowały.

Może coś na google będzie, ale to raczej samo przez ssie nie zrobiło :stuck_out_tongue:

a zapisujesz tego confa wogóle??

wrconfig xxx <- gdzie xxx to nazwa pliku do zapisana (zapis pliku)

exec xxx <- gdzie xxx to nazwa pliku z którego chcesz mieć bindy itp. (odczyt pliku)

Miałem taki sam problem z tym :-x

Tzn. config mam zapisany w katalogu D:\Wolfenstein - Enemy Territory\etpub\profiles\Kamil jako etconfig.cfg i bindy wcześniej też się tam zapisywały ale od jakiegoś czasu po prostu komp zwariował! Może to wina Xfire?

Zapisz sobie cfg w oddzielnym pliku i nazwij - [nazwa].cfg

Wklejasz do D:…\ET\etmain

A dla czego do etmain jak gram za etpub? A poza tym po wpisaniu /cvarlist na samej górze pisze coś o profilu Kamil, że z niego ten config jest i go czyta więc po co do etmain mam config dawać skoro go nie przeczyta?

Zmiany w grze które dokonujesz zapisują się do pliku etconfig w twoim profilu więc pewnie coś namieszałeś, powpisywałeś komendy w trakcie gry i się posuwało troche.

Więc lepiej zapisać cfg w oddzielnym pliku w folderze w którym podczas gry nie ingeruje ona w ten plik.

Dobra, powpisywałem bindy i działały tylko od jakiegoś czasu same się usuwają :frowning: i ustawienia też się zmieniają :frowning: A po co mam tworzyć oddzielny plik, w który nie będzie ingerowała?

A ty jeszcze nie rozumiesz…

Bo ci mówie że w grze jak coś zmienisz to ci w cfg też się zmieni i dlatego ci się kasuje zmienia itp.

Zapisz sobie to w pliku config.cfg

Stwórz drugi plik autoexec.cfg i w tym pliku napisz :

exec config.cfg

Wrzuć te 2 pliki do etmain/etpub

I ci się nic nie będzie zmieniać