Wolfenstein: Enemy Territory - problem z mapą

Witam! W Limbo menu jest mapa na której teoretycznie(u mojego kolegi tak jest) powinny byc zaznaczone punkty takie jak: amunicja z apteczkami, flaga drużyny itd. itp. a ja tego nie mam! W prawym górnym rogu w grze jest kawałek mapy, która pokazuje gdzie się aktualnie znajdujemy. Po przytrzymaniu klawisza “g” pojawia się mapa tylko, że bez tych wszystkich ww. rzeczy. Dla czego??? U mojego kumpla to wszystko widać :frowning: Patrzyłem w opcje ale niczego sie tam niedoszukałem. W limbo menu mam wszystkie z lewej strony rzeczy po podświetlane. Pomóżcie PLZ!

O jaką mapę chodzi(np. goldrush, fueldump).

A może sprubój wyłączyć te podświetlone rzeczy w limbo- za bardzo nie pamiętam bo nigdy do tego nie przykładam wagi(no oprócz zmienana spawnu).

Pokaż screena jak to wygląda.

Oto screeny:

http://img156.imageshack.us/img156/1887 … 22uec6.jpg

http://img80.imageshack.us/img80/179/be … 2u2ji7.jpg

http://img204.imageshack.us/img204/469/ … 2u3ab8.jpg

po lewej masz filtry, nimi sie pobaw :] a jak nie to usuń cfg

Bawilem sie filtrami ale nic!

A co da to że usune cfg?

Tak się dzieje kiedy grasz na etmain, czy na etpro a może na wszystkich?

Spróbuj wywalić plik etkey, który znajduje się w folderze etmain z grą. Spróbuj też w konsoli wpisać /exec etconfig.cfg i jezeli masz np. plik autoexec.cfg to też.

Może coś zmieniałeś w swiom konfigu?

Bardzo mądrze, a jak ma tam swoje ustawienia, to niby będzie musiał od nowa wszystko ustawiać?

W tych filtrach masz wszystko powłączane.

No ale w tym trzecim linku jest wszystko ok. Są przecież flagi i skrzynki.

A na 1 i 2 obrazku nie widziałeś tego bo byłes jako spectator.

Nie byłem jako spektator tylko jako Amerykanin. A poza tym na mapce w górnym prawym rogu wszystko jest tylko na tych mapkach w limbo menu i podczas gry po naciśnięciu “g” nie ma. Nawet jak w limbo menu nacisne na jakakolwiek drużyne to powinny sie pojawić wszystkie punkty a ich nie ma.

Jak jestem np. lekarzem to jak jest komenda “need a medic” i współrzędne to nie wiem gdzie jestem bo na mapie “g” nie ma mnie; nic na niej nie ma :frowning:

W menu głównym gry wejdź w opcje “Mods” i wybierz jaymod, po czym wejdź na serwer i sprawdź.

Jeśli to nie pomoże to ponownie wejdź w “Mods” i wybieraj po kolei :

-etPro

-etPub

(o ile posiadasz)

PS: W limbo menu spróbuj nacisnąć “+” po prawej stronie.

outca$t. jakbyś niewiedział to swój CFG to jedno a CFG zapisany w profilu z etpro i etmain to drugie ;] i właśnie ten z folderu profiles ma usunać bo w nim ET zapisuje dodaatkowe informacje a nie w naszym CFG

Nie mam modów. Nie wiem czy mnie rozumiecie: wchodze w limbo menu, dalej wybieram sobie drużyne(w moim przypadku to Amerykanie) i gram. Naciskam “g” i wyświetla mi się mapa na której nic nie ma oprócz budynków i dróg (a powinny być zaznaczone punkty). W prawym górnym rogu jest kawałek mapy na której wszystko jest. I problem w tym, że na mapie “g” nie ma punktów a na mapie w pprawym górnym rogu sa :frowning: