Wolfenstein - Enemy Territory - Serwery

Chciałbym w najbliższym czasie zagrać sobie w tą grę ( Powrócić po przerwie ) z tym, że nie wiem jaki serwrer najlepiej wybrać ;). Zazwyczaj grywałem na ETpunkcie, ale nie wiem jaki ten serwer ma teraz IP. Mógłby ktoś podać IP ETpunktu? A może ktoś ma do polecenia jakieś inne serwy?.

daj sobie spokój, wszystkie są dobre serwery, ja np najczęściej gram na artman.pl ale o dziwo pod windowsem nie jest on dostępny :o

No OK, ale może IP byś dał ;). A jakie jest IP do etpunkt.pl? Jest mi to potrzebne więc jak ktoś wie niech napisze…

sciągnij sobie The all seeing EYE i tam wybierz polskie serwery tylko i masz ponad 150 pozycji :slight_smile: Ja grywam najczęsciej na 18netp Public.

zgadzam się z przedmówcą. TASE to według mnie najlepszy program do wyszukiwania serwerów. :wink:

I bardzo lubie gierki typu :snipersmile: i :2gunfire:

Zapraszam na mój Server : 87.207.124.108:27960

JAk będzie pytać o hasło to wpisz : Sudden Death

a powiedzcie mi czemu jest taka różnica? Pod windowsem mam garstkę serwerów, a pod linuksem mam chyba z 5 razy tyle jak nie więcej. System ma na to wpływ? :o

Hmmm a wie ktoś skąd można ściągnąć The all seeing EYE czy tylko można wersje trail ściągnąć??

legalnie tylko trial :wink:

Ja polecam dwa serwery clanu hive (bez patcha).

Nie pamiętam IP, bo one są na początku, gdy posortuje się serwery według nazw :wink:

Jeden serwer to <)Hive(> Original 6 podstawowych map, 20 miejsc (przeważnie zapełnione).

Drugi to <)Hive(> Xp Save 10 różnych map, 20 miejsc (mało kiedy zapełnione).

W obydwu serwerach są fajne dźwięki np. gdy trafisz wroga :stuck_out_tongue: