Wolfenstein enemy territory

http://www.etmaps.de tam jest duuuuuuuuuuuużo map polecam 8) . Najczęściej gram na serwie Alchemy (XP save).

PS.Mój rekord XP to 1600 :mrgreen: 8) (w zaokrągleniu)

eeee…to poprostu szalejesz :twisted:

ET jest fajne ale Medal najlepszy!!

A który Medal of Honor dokładnie?

Ja grałem niedawno w ET i… Jakoś nie przypadł mi do gustu… Dziwna grafika według mnie :expressionless: Celownik mi sie nie podoba :PPP Podobne do CoD.

Ile gracie dziennie i ile xp zdobywacie??

ostatnio gralem z miesiac temu … ogolnie najwiecej XP mialem 9592 a w jeden dzien 2856 … :slight_smile:

Nie moge się od tej gierki uwolnić…

Poprostu Kozak…

Gram od ponad 1 roku… :slight_smile:

Jedyna gra na kompie jaka mam to właśnie ET…

@edit

Przepraszam jeszcze CS 1.6 :slight_smile:

wezcie mnie nie rozsmieszajcie :twisted: to nie o XP w tej grze chodzi… :confused:

9592xp - wow no kozak jak cholera :lol:

w et gram jakies 2,5 roku

tu sie zgodze jednak pytanie bylo wiec odpowiadam … a wiec umiejetnosci …

a XP samo przychodzi + odznaczenia … :slight_smile:

Do tego jest cfg. Ja mam małą czerwoną kropeczkę z pulsingiem.

Et to bardzo fajna gra, gram w nią około 7 miesięcy. Jedynym problemem jest to, że jest dużo słabych serwerów typu XP-SAVE :D, a mało pożądnych serwerków z dobrymi mapami, etpro i najnowszym PB.

ja przestałem grać, bo ostatnio coś mi się LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGI robią że hej! Głupia sieć lokalna :frowning:

Ludzie moze sie ustawimy na partyjke jutro w ET ?? :smiley:

Jak ma ktoś IP jakiegoś dobrego*, pustego(lub mało popularnego)serwera; to czemu nie :).

*dobry-Etpro 3.2.0-3.2.5; zaktualizowany PB i standardowe mapy(nie mówię, że dodatkowe są złe; ale pewnie wiele osób z tego forum nie ma niestandardowych) I oczywiście nie może być zalagowany ;).

proponuje serwer 62.105.77.48:27961

Nie moge sie podlaczyc :?

Wyskauje okienko:

mwsnap00047cx.th.jpg

:frowning: :frowning: :frowning:

no to 62.149.197.158:27962… :mrgreen:

Ten serwer nie ma patcha 2.60. Prawdopodobnie można na niego wejść używając Et Patch Selector 2.60, ale lepiej by było znaleść jakiś inny.

Złączono Posta : 13.04.2006 (Czw) 22:19

Ten też nie działa. Mi się nie łączy. Może to problem tymczasowy.

Ja tez nie moge wejsc :?

mi dziala … 8)