Wolfenstein enemy territory

Jestes wybrancem !!

podam tutaj jedne z lepszych polskich serwerów jak i zagranicznych, tu nie zdobedziecie 1000 xp bo jest stopwatch a granie na xp save… jest troche lamerskie?

ICP

62.21.96.14:27960


Team-Poland

217.20.121.18:27960


*BIO*(hardkor:D)

213.200.95.51:27964


ooo powiedzmy serwer Abisalu

193.42.218.17:27960


tutaj możecie oglądać mecze reprezentacji, nie tylko PL, ale wielu innych. Są również mecze najlepszych klanów, ogólnie jaki mecz tu oglądacie możecie być pewni że są to dobre klany. Puszczają powtórki!

83.243.81.192:27960

Nie możecie wejść bo macie inną wersje ET niż ten serwer i Was wywala za niezgodność wersji.

JA gram dopiero od dzisiaj

Jesli jest awaiting conection i ta cyfra wzrasta to serwer juz nie istnieje?>

Podawajmy jeszcze jakies serwy tutaj

Próbuje się połączyć z serwerem i zaczyna mi pobierać pliki. Już pobiera pół godziny i w kółko 3 te same. Czy to normalne?

nie, masz cos skopane… bobierz pliki recznie badz przeinstaluj et

Grałem w to dopóki nie złapałem wirusa przez tą gre. Formata się nie dało zrobić. Najlepsze i tak będą Call of Duty 2 i UO i medal of Honor Spearhead.

Kiedyś tam zainstalowałem na chwile(chyba 20 minut grałem i odinstalowałem) i polecam serwer wp.pl 217.153.234.10:27965 Troszku trudno dostać się bo tylko 16 osób może grać.

Tak się zdarza. Jak zacznie pobierać drugi raz jakiś plik, to wciska się Esc i tym samym anuluje połaczenie i potem łaczy się z tym samym serwerem drugi raz. Wtedy już nic nie pobiera i można grać.

to teraz ja… mam problem z jasnością w grze, jest strasznie ciemno, jak wezmę “Calibrate brightnes” ustawię na 2 jest ok, alep o jakims czasie znów robi się ciemno, o dziwo w ustawieniach brightnes wciąż jest 2 musze zmienic na mniejsza jasnosci i spowrotem na ciemna zeby dobrze było… irytujące, zwłaszcza, że potrafi się to dziać co minutę dwie…

próbowałem teżzmienić gammę w konfigu, ale niepomogło… co może być przyczyną?

Jak w czasie gry wyjdzie się do windowsa to jasność spada, ale w ustawieniach nic się nie zmienia. Wystarczy tylko minimalnie zmienić suwak i już, albo załadować od nowa config.

Ja mam 1.3 brightness. To zależy od monitora i grafiki.

tylko, że wcale nie muszę do windowsa wychodzić… nagle podczas gry mi się ściemnia, a przesunięcie suwaka czasem oznacza zgon, a zmiana jego położenia co minutę, dwie znacząco obniża komfort gry

Cześć, myślę, że mogę odkopać ten temat.

Mógłby ktoś podać n00bowskie serwery?

co rozumiesz przez noobowskie?

takie na których siedzą sami początkujący?

jeśli tak, to wpadłeś na nie najlepszy pomysł, gdyż grając na takich serwerach nie nauczysz się grać. najszybciej się uczymy grając z ludźmi lepszymi od nas. na początku będzie trudno, ale w miarę upływu czasu już coraz łatwiej.

To przez to rozumiem. :wink:

Gram już tak ponad tydzień, jednak chciałbym w końcu zagrać z ludźmi na moim poziomie, tak abym był równym z innymi, bądź czasami lepszym. Bo to morale podnosi. ;]

To, jak, znacie jakieś? :mrgreen:

wejdz na ‘BTC Clan serwer XP SAVE’

85.25.136.108:27960

Grałem już na tym serwie. Nie jest to gra o niskim poziomie, ale się grało tak całkiem, całkiem i dużo ludzi do tego. Ogólnie fajny serwer. :wink:

ja gram na Bnb No Quarter mam 30k xp fajny jest ip to 72.5.248.227:27960 lub czasami zmieniaja 70.42.43.8:27960 super jest!!

Dlaczego tak jest że mnie wszyscy z łatwością zabijają po kilku strzałach a jak ja do kogoś strzelam to musze dosyć długo strzelać aby go zabić a trafiam w niego, dlaczego tak jest?

Jak trzymasz cały czas “fire” to się nie dziw :stuck_out_tongue:

Strzelaj seriami po 7-10 strzałów.

Strefuj na boki używająć shifta

Kucnij czasami dla zmylenia przeciwnika.

Jak przycelujesz heda to już nie staraj się celowac dalej w heda tylko bij po korpusie.

Po ok. pół roku nabierasz skila :lol:


Ściągnij/zrób sobie jakiś config.

W cfg żeby były komendy na:

-wyłączenie widoku broni

-wyłączenie krwi jak dostajesz

-wyłączenie trawy

-rozjasnienie gry

Jak włączysz grafe 16 bitową to czasem możesz zobaczyć gościa przez ściane :stuck_out_tongue:

Czy są na niektórych serverach booty?

Bo niekiedy jak gram to przeciwnicy strasznie szybko zaczynają do mnie strzelać jak sie wychyle chocby na 1 sec to na 100% oberwe. Czy to jest normalne czy są booty na serverach?

A jak mnie zabiją i przez chwile gram jako obserwator to niektórzy gracze grają tak jakby wiedzieli gdzie są przeciwnicy.