Wolfenstein enemy territory

Jak dostajesz 3 hedy to pewnie goście mają aimbota(automatycznie celuje na heda)

Wystarczą dobre słuchawki stereo i wiesz gdzie kto jest :stuck_out_tongue:

Czyli to poprosty cheaterzy.

Sa jakieś servery które wywalają automatycznie takich graczy?

Po to jest PB, lecz wychodza coraz nowe MultiHaxy któe PB nie wykrywa :stuck_out_tongue:


Zmień zasilacz :mrgreen:

Ee tam nalepszy serwer to 217.172.50.3:27960 :stuck_out_tongue: W jakich klanach gracie?? Ja gram w Black Fighter polecam! ! ! :slight_smile:

Ja niegram w żadnym :stuck_out_tongue:

Ja się gra w ET dużo czasu i zna się mapy. To można łatwo przewidzieć gdzie kto może być. Po drugie słychać poruszanie się, albo jak ktoś bierze ammo.

Grałem w wielu klanach na wielu serverach i moge powiedziec jedno !!

PB jest do bani!! jesli server jest dobry i grają na nim spoko kolesie to jeszcze da sie jakoś preżyć i go wykopać ale na zwykłym serverze to cheater jest w stanie nawet Ciebie wykopać i tak sie zdarza

mój nick

prawie jak sniper

polecam stronkę splatterladder.com można na niej wyszukac servery oraz graczy, a także zobaczyć jakie sie ma statystyki

Mój nic to Mafioz*PL* Niemam największego rankingu tylko 0.22 ale dopiero sie ucze już idze mi zdecydowanie lepiej niż na początku :smiley:

Ciekawy ten ranking. Mam 17.11 Ciekawe jak to liczą.

Hehe niewiem po jednej rundzie na mapie mam już 0,56 :slight_smile:

Do Wolfa polecam tą stronę: http://board.fpp.pl/showthread.php?threadid=5194 tam jest mnóstwo przydatnych komend dotyczących pingu jak i ustawień graficznych (których normalnie w options nie znajdziecie :wink: ), dźwiękowych itp.

Ja osobiście się nie zgodze że jak komuś wpadają po 3 hedy to ma aima, to nie prawda, aktualnie wracam do gry po przerwie. Wcześniej grałem dużo grałem w klanie Praxeum (może ktoś kojarzy :-o ) i to nie była jakaś rzadkość że po zabijałem typa po 3hs.

A miałeś ACC rzędu 70% ?

no nie, ale wiadomo że jak ktoś dobrze gra (mowie tu o polskiej czołówce) no to 3hs to nie coś nadzwyczajnego.

Też żadkość.

80% to 1-2 HS > Hit Boxy

Chyba że przeciwnik sto 1 przede mną a ja się nie ruszam, wtedy te 3 hs są możliwe, ale na 4, 5 strzałów.

Polecam ten serwerek 195.122.134.154:27960 - tylko Fuel, xp save chyba do 50000xp. :lol:

Ten splatterladder musi mieć potężny serwer żeby wszystkim graczom liczyć staty :o . Ja myślę że liczy to tylko patrząc na skilla. Bo co innego?

Ja mam 15.60 i będę walczył o więcej :wink:

Mam jeszcze pytanie: Nigdy nie mogę skumać co to jest ten ACC. Widziałem to ale co ten skrót oznacza?

A jak żucać nożami?

ACC to celność. Stosunek pocisków wystrzelonych trafionych do wystrzelonych.

splatterladder liczy poprzez ilośc xp na minute. Także wystarczy grać fieldem na mapach z dużą ilością graczy i wtedy ci szybko rośnie ranking

Nożami można rzucać tylko w modzie etpub.