Wolfenstein ET. po trzech sekundach rozłącza z serwerem

Na tym forum jest już opisane wiele problemów z tą grą , ale ani w google ani nigdzie indziej nie znalazłem takiego.

Uruchamiam grę i wszystko jest dobrze, Punk Buster włączony, ładuje się mapa i gdy już się załaduje to przez 3 sekundy działa jestem SPECTATOR ale zanim zdążę wybrać axis lub alies rozłącza się z serwerem i w menu pisze, SERWER ROZŁĄCZONY Z NIEWIADOMYCH PRZYCZYN. I to wszystko.

Na każdym serwerze tak jest. Przeinstalowałem grę już kilka razy i wciąż to samo.

Kiedyś tak nie było. ;/

Proszę o pomoc.

Daj sceena z tym komunikatem.

Jak sam robisz serwer na też wywala, czy możesz grać?

Masz zaaktualizowanego punkbustera? Jak nie to klikasz w folderze pb na aplikacje pbweb i ona ściągnie aktualizacje.

Nie wiem po co screena. Jak pisze że z niewyjaśnionych przyczyn.

I tak nic więcej z tego nie wyniknie. SERVER DISCONECTETED FOR UNCNOW REASON. < albo jakoś tak.

I nic poza tym.

Spróbuję uaktualnić PB. Mam nadzieję, że to pomoże. Tylko nie wiem jak to zrobić bo tam nie ma pb web. Tylko takie foldery Dll, Scrnshot, Htm.

Z kąd można pobrać nowego Punk Bustera?

Najlepiej jakiś link.

Z góry dzięki.

Partycja:\folder z grą\pb\pbweb (taka ikonka okienka)

Odpal to i poczekaj aż ci się zaktualizuje PB.

U mnie nie ma takiej opcji Pb web :frowning:

Jak dać screena na to forum?

Screena np na http://www.fotosik.pl

Po instalacji ET musisz mieć takie foldery w głównym folderze z grą jak na obrazku poniżej. Polder etpro jest dodany później.

d49c88e12364d55b.jpg

Poza tym powinieneś zainstalować patcha 2.60oraz 2.60b. Oraz wgrać najnowsze etpro 3.2.6

Co do Punkbustera wchodzisz do folderu pb a w nim masz aplikacja pbweb, włączasz ją a ona sama ściągnie uaktualnienia, pierwszy raz potrwa to nawet kilka minut.

W moim foderze PB nie ma nic takiego.

Z kąd można ściągnąć tego patcha?

OK to zrób tak jak ci napiszę. Odinstaluj ET i wywal wszystkie pliki z nim związane.

  • Zainstaluj ET instalke pewnie masz

  • Zainstaluj patch 2.60. Instalke znajdziesz :arrow: Tutaj

  • Zainstaluj patch 2.60b. Jego się nie istalaluje a kopiuje. Instalke masz :arrow: Tutaj. Instalacja tego patcha polega na rozpakowaniu archiwum, a potem przekopiowaniu 2 plików (zakładam że masz Windowsa, a nie Linuxa) z folderu win32 do głównego filderu z grą, podnienią się 2 pliki.

  • Potem musisz wgrać moda etpro 3.2.6 Znajdziesz go :arrow: Tutaj. Instalacja polega na rozpakowaniu archiwum i przekopiowaniu tego co powstanie do głównego folderu z grą.

  • Potem włączasz aplikacje pbweb w folderze pb, ściągnięcie uaktualnienia troche potrwa

  • Potem włączasz gre, robisz profil i konieszcznie zaznaczasz w oknie tworzenia profilu opcje enable punkbuster

  • Potem już wszystko powinno działać. Ale pamiętaj że wchodząc pierwszy raz na jakiś serwer ędzie ci ściągać jakieś pliki.

Jeszcze przydałoby się ściągnąć kilka map, w końcu Podstawka ET ma ich tylko 6 a granych obecnie jest więcej. :arrow: Tutaj masz liste map z linkami do ściągnięcia. Mapy kopiujesz do katalogu etmain. Mapy jakie powinieneś ściągnąć to: Adlernest, Braundorf_B4, bremen_b1, bremen_b2, caen, caen2, Frostbite, karsiah_te2, supply, supplydepot2, supplydepot, tc_base, venice, sw_oasis_b3, sw_goldrush_te

Wszystko zrobiłem jak należało i wiele osób mi to doradzało jednak właśnie po tych patchach nie mogę wejść na mój ulubiony serwer. :frowning: :frowning:

Jak wszyscy kumple tam grają. A poza tym teraz mapy ładują się w nieskończoność. :frowning:

Nie mogę i jest komunikat, że serwer is runing a other wersion of the game.

Czyli inną wersję gry.

I nie mogę. :frowning:

To powiedz swoim kolegom że czas najwyższy zainstalować nową wersje gry, a nie siedzieć na wersji któa ma już ponad rok

Ale gdzie znajdę serwer z JAYMODEM z takimi świetnymi i nie przesadnie głupimi tekstami quick chatu i tak dobrymi graczami na 24 osoby?

Np

V888 - Respekt (pioseneczka)

V821 - F**k you Ass**le! Jak ktoś teamkilluje. :smiley:

I wiele wiele innych przydatnych tekstów do prawie każdej sytuacji.

Jest V8 i od 1do 0 i w każdym z tych też od 1 do 0.

Żaden serwer nie jest tak rozbudowany i nie daje tyle frajdy więc nic dziwnego, że każdy chce na nim grać.

Z resztą to i tak nie wyjaśnia dlaczego innym wszystkie serwery działają bez patchów a mi nie.

No naprawde BaRdz0 FaJn3 TeKsTy

W tą gre się gra, a nie się binduje pr0 teksty

Może czas najwyższy przeżucić się na etpro?

Sprawdzę.

A te teksty to przykładowo wybrałem najgłupsze, jakie tam są.

Na innych serwach brakuje słów a tam nie.

Hmmm. Ale co może się dziać, że ET bez patchów nie chce mi działać choć wcześniej działało?

A innym wciąż działa.

Po pierwsze najlepsi gracze nie grają na jaymodzie tylko na etpro. A po drugie jak grasz w ET dla fajnych tekstów to nc.

Wypad, to zaraz zaliczy ten temat. Nazwij temat normalnie.

Dzisiaj stworzyłem w windowsie nowy profil i na nim zainstalowałem ET. Działało znakomicie nawet mi się nie przycinało a po jakimś czasie znów rozłączyło się z serwerem z niewiadomych przyczyn i jak prubóję się połączyć to znów po trzech sekundach rozłącza. Dlaczego tak się dzieje?

Czy to wina internetu? (neostrada 1MB)

To był chyba jakiś problem z systemem. Prawdopodobnie wirus. Po sformatowaniu dysku i zainstalowaniu systemy na nowo wszystko działa znakomicie. (jeszcze nigdy nie było tak dobrze)