Wolfenstein the new order - Jak przeskoczyć z samolotu do samolotu

Zacząłem grać w Wolfenstein the new order (kiedyś nie miałem czasu) i już poległem na starcie, gdyż nie potrafię w prologu przeskoczyć z samolotu na samolot - mam wciśnięty Klawisz W i klawisz lewy SHIFT gdy jestem przy drzwiach naciskam SPACJĘ i ląduje za blisko i spadam do morza.Nawet zacząłem grać od początku, bo myślałem że to błąd gry, ale nadal jest to samo co robię źle albo, co to za błąd ??

Gra kupiona, czy pirat?

Kupiona a można powiedzieć rozliczenie handlowe.

 

Zrób większy rozbieg - mi to pomagało :slight_smile:

 

Gdyby to było takie proste to nie pisałbym na forum.

 

To nie wiem. Mi to pomogło gdy za 1 razem się nie dostałem na samolot. Próbuj dalej - może masz jakiś błąd w grze - spróbuj przeinstalować, zmienić klawisze na ten skok, pokombinuj.

I jak? Działa? Może spróbuj przeinstalować, tak jak powiedział lordjahu, albo zobacz czy nie wyszedł jakiś patch do gry. I jest jeszcze jedno rozwiązanie : Weź rozpęd i spróbuj puścić przycisk “W” zanim wciśniesz Spację, podobno pomaga.

 

Akurat Steam sam zadba że będzie miał najnowszą wersję.

Zobacz jak inni skaczą: https://www.youtube.com/watch?v=CwtroEZxmJQ (od 7:30), może pomoże.

Okazało się ze Wilczek nie lubi niektórych klawiatur i stad takie problemy.

Jak wydostać się z samolotu ? Którędy ? Początek gry. Mam kilka sekund zanim dopadnie mnie stalowy potwór :slight_smile: