Wolfenstein the new order - Jak przeskoczyć z samolotu do samolotu

(system) #1

Zacząłem grać w Wolfenstein the new order (kiedyś nie miałem czasu) i już poległem na starcie, gdyż nie potrafię w prologu przeskoczyć z samolotu na samolot - mam wciśnięty Klawisz W i klawisz lewy SHIFT gdy jestem przy drzwiach naciskam SPACJĘ i ląduje za blisko i spadam do morza.Nawet zacząłem grać od początku, bo myślałem że to błąd gry, ale nadal jest to samo co robię źle albo, co to za błąd ??

(dadziok) #2

Gra kupiona, czy pirat?

(system) #3

Kupiona a można powiedzieć rozliczenie handlowe.

(lordjahu) #4

Zrób większy rozbieg - mi to pomagało :slight_smile:

(system) #5

Gdyby to było takie proste to nie pisałbym na forum.

(lordjahu) #6

To nie wiem. Mi to pomogło gdy za 1 razem się nie dostałem na samolot. Próbuj dalej - może masz jakiś błąd w grze - spróbuj przeinstalować, zmienić klawisze na ten skok, pokombinuj.

(dadziok) #7

I jak? Działa? Może spróbuj przeinstalować, tak jak powiedział lordjahu, albo zobacz czy nie wyszedł jakiś patch do gry. I jest jeszcze jedno rozwiązanie : Weź rozpęd i spróbuj puścić przycisk "W" zanim wciśniesz Spację, podobno pomaga.

(lordjahu) #8

Akurat Steam sam zadba że będzie miał najnowszą wersję.

(ADR1991) #9

Zobacz jak inni skaczą: https://www.youtube.com/watch?v=CwtroEZxmJQ (od 7:30), może pomoże.

(system) #10

Okazało się ze Wilczek nie lubi niektórych klawiatur i stad takie problemy.

(davidnet) #11

Jak wydostać się z samolotu ? Którędy ? Początek gry. Mam kilka sekund zanim dopadnie mnie stalowy potwór :slight_smile: