Wolna praca komputera, wysokie użycie pliku stron

Od pewnego czasu mój komputer pracuje niezwykle wolno. Na dysku C mam ok 50Gb wolnego miejsca, jednak użycie pliku stron wynosi przeciętnie 700/800Mb, w porywach do 1Gb tylko przy włączonej Operze. Pojemność RAM to 504 Mb - maszyna myśli jak szalona. Dziś przeskanowałam komputer programem a-squared, która znalazła około 50 średnio groźnych infekcji, jednak nie widać poprawy. Wczoraj próbowałam zdziałać coś Combofixem. Proces svchost.exe pracuje na dziwnie wysokich obrotach.

Załączam log z HiJackThis. Proszę o pomoc, szczerze mówiąc - działam po omacku, korzystając z różnych wyszukanych porad.

log: http://www.wklej.eu/index.php?id=337db8407f

Już lepszy byłby log z Combofixa zamiast tego przestarzałego HJ. Najlepiej zrób log z OTL otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html i wklej go zgodnie z zasady-wklejania-logow-forum-tytulowania-tematow-t253052.html

Zużycie pliku stronicowania nie jest w żaden sposób zależne z ilością wolnego miejsca na dysku. Ile masz zainstalowane w komputerze pamięci RAM?

PS. MB i GB a nie Mb i Gb

Log z OTL: http://www.wklej.eu/index.php?id=dc72ee601c

W zakładce “System” pojawia się wartość 504MB RAM, jednak nie wiem, czy to ma Pan na myśli, pytając o zainstalowaną pamięć.

PS. Pardon.

Komputer reaguje prawidłowo - przy 500 MB Ramu zastosować 1 GB pamięci SWAP to szaleństwo. Wg mnie komputer dostaje zadyszki po około 15-20 minutach korzystania z internetu z samej tylko przeglądarki. Zwiększ pamięć SWAP do 2 GB, zdefragmentuj ją programem PageDefrag lub wyłącz całkowicie SWAP zdefragmentuj dysk i ustaw SWAP ponownie. Poza tym warto by zoptymalizować uruchamiane usługi i przeczyścić Alternate Data Streams bo tam też często zagląda malware.

Strasznie mi głupio, ale nie mam pojęcia, jak to zrobić.