Wolna praca, znikające miejsce na dysku

Witam.

Posiadam Notebooka Asus Eee PC 1005HA. System to Windows 7 Starter. Sterowniki zaktualizowałem. Antyvirus to Avast.

I. Podczas przeglądania strony Dobreprogramy przeglądarka Opera 11.50 co przejście na inną podstronę zaczyna nie odpowoadać (brak odpowiedzi), po odczekaniu paru sekund zaczyna normalnie funkcjonować, ale po przejciu na inna podstronę (brak odpowiedzi) i tak cały czas.

II. Podczas oglądania obrazów otwiera się proces dllhost.exe który strasznie dużo ciągnie. I przeglądarka obrazów podobnie jak Opera zawiesza się.

III. Przy dużej wydajności procesora lub pamięci fizyczej, muzyka zaczyna “trzeszczeć”.

IV. Nie wiem do czego jest proces Monitor.exe

Logi - OTL by OldTimer - Version 3.2.26.1

:arrow: OTL.txt http://www.wklej.org/id/569270/

:arrow: Extras.txt http://www.wklej.org/id/569271/

Pojawiły mi się ukryte pliki…

hiberfil.sys i pagefile.sys które dużo zajmują miejsca na dysku, a ich wcześniej nie było. Co mam z nimi zrobić?

Jest deż dużo nowych plików i folderów. Mniej więcej jak. $Recycle.Bin, Boot, Config.Msi, ProgramData, autoexec.bat, IO.SYS, MSDOS.SYS, RHDSetup.log

Codziennie mam coraz mniej wolnej pamięci na dysku.

Doradzicie mi co mam z nimi zrobić?

Pozdrawiam.

/Quones

Hiberfil.sys to plik który odpowiada za hibernację systemu.To jest plik systemowy.Gdy dajesz Hibernację, to system przed wyłączeniem zrzuca zawartość pamięci ram do tego pliku, by po wybudzeniu można było kontynuować pracę.Jeśli chcesz pozbyć się pliku, wyłącz Hibernację w systemie.

pagefile.sys to plik stronicowania.Gdy system jest bardzo przeciążony, i brakuje pamięci RAM, to system używa tego pliku jako dodatkowej pamięci RAM, by system mógł kontynuować pracę. Jeśli zajmuje on zbyt dużo miejsca, to możesz zmniejszyć jego rozmiar ustawiając stały.A jak jest już rozmiar stały, to wystarczy go pomniejszyć.

Recycle.Bin to folder w którym system umieszcza pliki przenoszone do kosza.Jeśli zajmuje za dużo, to opróżnij kosz

Boot jest Folderem z plikami niezbędnymi do uruchomienia systemu.Jego usunięcie spowoduje niemożność uruchomienia systemu.

ProgramData to folder w którym przechowywane są ustawienia/Dane jakichś programów.Nie usuwaj

Autoexec.bat to również plik niezbędny do uruchomienia systemu.Nie usuwaj

IO.SYS to jakiś sterownik.Nie usuwaj

MSDOS.SYS to sterownik odpowiedzialny za obsługę dosowych aplikacji.Nie usuwaj.

RHDSetup.log to log pozostawiony po instalacji jakiegoś programu.Możesz usunąć.

Wejdź w menu start, i tam gdzie masz Wyszukaj wpisz Oczyszczanie dysku.W górnej części menu pojawi się opcja Oczyszczanie dysku.Uruchom ją i wybierz dysk C: do oczyszczenia.Następnie uruchomi się program który pomoże Ci usunąć niepotrzebne rzeczy i zwolnić miejsce.

To skąd te pliki powstały skoro ich wczesniej nie było? A razem zajmują ponad 2GB, codziennie waga ich wzrasta.

W tym systemie chyba nie ma możliwości wyłączenia Hibernacji.

Wopcjach folderów zaznacz-ukryj pliki chronione i nie pokazuj ukrytch plików.W Sunrise Seven-program darmowy do optymalizacji win7-jest opcja wyłącz hibernację i parę innych ciekawych bajerów.Polecam instalację.Także do czyszczenia CCleaner.

polecam odkurzacza

włączyć wszystkie moduły

usunie wszystkie kopie zapasowe pliki językowe i inne z systemu

Te pliki zawsze były na twoim komputerze, tylko są ukryte, i system wcześniej nie pokazywał tych plików, a teraz coś Ci się przestawiło i zaczął pokazywać.