Wolna prędkość pobierania - Neostrada 6Mb

Witam!

Moja sytuacja wygląda następująco:

Od jakichś dwóch tygodni mam problem z internetem. Pojechałem na wycieczkę, zostawiając mamę samą w domu, która komputera prawie w ogóle nie używała. Po moim przyjeździe internet w ogóle nie działał. Na infolinię dzwoniłem chyba 4 razy. Zawsze było zgłoszenie usterki, niby coś lepiej, ale dalej transfer jest wolny. Gdy pobieram pliki (zawsze ciągnęło mi z prędkością ok. 650-750 KB/s), a teraz sa tak, jakbym miał internet od 1 do 4Mb/s, w zależności od humoru. Zauważyłem też, że zwiększył mi się ping. Zwykle był w granicach 40-60, teraz cały czas jest w granicach 90-110. Wcześniej takie problemy nie występowały, a jest to naprawdę denerwujące, gdy po każdym zgłoszeniu usterki, mają 48 godzin na rozwiązanie tego. Czekam te 2 dni na rozwiązanie, a jak już “naprawią”, to nie do końca. Może to coś z Liveboxem, czy jednak coś u nich jest nie tak?

Czy wiecie, co może być problemem?

Speedtest. net:

2791703773.png

Statystyki ADSL:

http://img13.imageshack.us/img13/7492/l7k4.jpg

Płacisz za neostradę, więc obowiązkiem operatora jest naprawianie usterek. Dzwoń do Orange i niech naprawiają, i nie daj się zbyć! A za czas, gdy nie działa usługa tak, jak powinna, żądaj rekompensaty.