Wolne buforowanie filmów na YT

Mam pewien problem z filmami na YT nie wiem czego od niedawna filmik trwający ok 5 min na rozdzielczości 480p działał ładnie nic się nie buforowało mówiąc krótko włączałem film i oglądałem a teraz od niedawna coś się zaczęło i nw dlaczego filmik 5 min ładuje się drugie 5 min i można wtedy go oglądnąć bez ściny, jak włączę go normalnie i chcę oglądać to co kawałek przerwa na buforowanie, jest to już trochę denerwujące, i nie wiem gdzie tkwi problem czy YT coś się psuje czy to mój komp?

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu swojego posta, dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie trafi on do Kosza.

na speedtest.net masz normalną prędkość łącza?

btw. jak odtwarzasz jakiś film na youtube to możesz kliknąć na nim prawym i wybrać “statystyki dla nerdów” i widać wtedy prędkość pobierania filmu

 

btw. jak masz firefoxa to dodatek możesz wgrać https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/youtube-center/ (i w ustawieniach później ustawić by opcja DASH była wyłączona). Nie wiem, czy cokolwiek ci pomoże to.

 

Przyczyny mogą być różne więc trudno pomóc

Dzielisz z kimś łącze?