Wolne buforowanie filmów w HD

Witam. Mam problem ostatnio, bo strasznie wolno mi buforuje filmy w HD, Nieważne czy to na YT czy innych stronach. Jak włącze 720p lub 1080p to film buforuje się strasznie wolno, wręcz nie da się go obejrzeć. Mam internet 25 MB, WLAN, Windows 7, najnowszego Flash Playera i Mozille (zaktualizowaną). Komputer był przeczyszczony ze zbędnych śmieci oraz wyczyściłem rejestr. Czy ktoś wie co może być przyczyną i jak to naprawić? Wcześniej filmy ładowały się naprawdę dobrze, wystarczyło zapauzować na minutę i mi ładnie buforowało i moment mogłem oglądać, a teraz co kilka sekund zatrzymuje film i buforuje i buforuje.

W takim razie nie radzę ci oglądać filmów w HD bo momentalnie ci zje cały pakiet :slight_smile:

Jeśli to miała być przepustowość łącza, to powinieneś zapisać to 25 Mb/s - 25 megabitów na sekundę. Nie 25 MB - 25 megabajtów.

Jaką prędkość ci wyświetla jak ściągasz jakiś plik? Na YT buforuje płynnie czy skokowo? Nie ściągasz czasem jakichś plików podczas oglądania filmów?

Mam podobnie jak kolega, od kilku dni HD idzie jak krew z nosa. Sądzę, że to wina YouTube, albo naszych kochanych polskich łączy.

U mnie od ponad roku idzie jak krew z nosa, dzwoniłem do tych na słuchawce co siedzą, ale oni potrafią tylko jakieś głupie porady w cmd podawać… W sumie zaczęło się od tego, jak tam Google jakieś zmiany robił, coś zmajstrował i nie działa :stuck_out_tongue:

Spróbujcie przełączyć YouTube na HTML5. Może to Flash Player ma problemy z wydajnością.

Próbowałem niejednokrotnie, aczkolwiek nigdy w moim przypadku to nie pomogło.