Wolne buforowanie filmów

Witam mam problem a mianowicie od jakiegoś czasu wolno buforują mi się filmy posiadam internet netia 1mb/s. Mam wrażenie że to wina routera Pentagram Cerberus P 6311-07A bo mniej więcej od wymiany routera tak mi się dzieje. Proszę o pomoc

Raczej nie ma nic wspólnego router (wtedy cały dostęp do internetu by Ci spowolnił).

może przekieruj na routerze port 80 na twojego kompa

A co ma zmienić? Przecież sesja wróci zupełnie innym portem na NAT…

yyy, no tak, sorry za moje głupoty :x

nie wiem czemu,ale jak przeczytałem o co chodzi to mi do głowy przyszedł port forwarding,

przepraszam za wprowadzanie w błąd

Przeważnie buforowanie wolene jest jak oglądam filmy z MegaVideo a na youtube też jest woniej niż gdy miałem zwykły modem z tepsy

Wolno buforuje megavideo.

Jesli was wolno buforuje megavideo i niektore filmiki. To powinniscie odinstalowac Adobe Flash Player i kasowac wszystkie pliki oprocz “NPSWF32.dll” w folerze C:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash. Po tym wszystkim powinniscie uruchomic ponownie kompa i zainstalujcie Ten sam program nawet nowszą wersje Adobe Flash Player. Powinno was juz szybko buforowac, jesli wlaczycie dowolny film i wyskakuje wam jakas reklama czyli dobrze.

Dodane 30.12.2010 (Cz) 18:47

Wolno buforuje megavideo.

Jesli was wolno buforuje megavideo i niektore filmiki. To powinniscie odinstalowac Adobe Flash Player i kasowac wszystkie pliki oprocz “NPSWF32.dll” w folerze C:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash. Po tym wszystkim powinniscie uruchomic ponownie kompa i zainstalujcie Ten sam program nawet nowszą wersje Adobe Flash Player. Powinno was juz szybko buforowac, jesli wlaczycie dowolny film i wyskakuje wam jakas reklama czyli dobrze.

W sumie mam ten sam problem, od nowego roku zmienilem dostawce na tpsa i modem na WiFi ZTE i od tego momentu strasznie wolno mi buferuje :/, szybciej sciagne film i obejrze online. ehh sprawdzilem szybkosc mam dobra. usunalem cookie i inne pliki, tazke odinstalowalem flashe a pozniej zainstalowalem od nowa. Nic nie pomoglo. Moj problem jest tylko na megavideo. Na innych serwarach moge ogladac bez problemu. Pomocy!

a tutaj speed test

16873651.jpg

z ciekawości odpaliłem zalukaj.pl i megavideo i zacina co jakies 3 sekundy.YouTube działa normalnie ale pamiętam że jakiś czas temu też cięło może to wina serwisu.ostatnio oglądałem coś na zalukaj z miesiąc temu i było ok

1027392669.png