Wolne dni

co robicie w wolne dni

:slight_smile: no własnie czy możecie odpowiedzieć mi na to pytanie …

Wolne dni jak wolne. Różni je to od roboczych, że wolne są wolne.

:rotfl2:

a także tym że jest więcej czasu na czytanie postów oraz na ich odpowiadanie.

Czy o czymś zapomniałem?

Ach tak. I grać w jakieś czasochłonne gierki np. Fallout czyli fabularne tytuły.

A co mamy robić?

Odpowiadamy na takie pytania, które ludzie zadają z nudów.

Pracujemy :lol:

obijamy się bo po to są wolne dni :slight_smile:

Odpoczywamy ;].

G ramy :!:

D okładnie

Np w ten długi weekend byłem na działeczce (niedaleko Turku), nad zalewem :slight_smile:

Siedzimy na kompie, gramy w makao 8) 8) :lol: :hahaha:

Siedzimy przed komputerem i gramy w Baldur’s Gate.

piszę programiki, jeżdżę na rowerze, przesiaduję w pubie itp. itd.

Piszę posty na Forum, sporadycznie na rowerek, na działeczkę. :lol:

Jademy nad zalew,gramy w piłeczke nozną,i nudzimy się,i jeszcze śmigamy po niecie :smiley: No i oczywiście leżymy do góry kołami :lol:

Gram w Carom3d ! :smiley:

Ja siedze przed komputerkiem albo staram się jakoś bardziej aktywnie spędzać czas np. jeżdżąć na rowerze albo grając w piłke nożną :smiley:

a ja caly moj wolny czas poswiecam usprawnianiu mojego komputera…(jak narazie zbytnich efektow niewidac ale staram sie 8) )

ale czasem tez ide na dyske albo do pabu na kilka piwek (w porywach do 10 hehe)

W wolnych chwilach szperam w sieci 8)

Oprócz tego grzebię w sprzęcie komputerowym, usprawniam stronę www, czytam książki, zamulam słuchając muzyki, gram w swoją ulubioną piłeczkę nożną… Kiedyś jeszcze jeździłem na ryby 8)

Jak mam wolne to praktycznie cały czas jeżdżę rowerkiem, gram w nogę a dopiero wieczorem zasiadam do kompa i siedzę do późna, słucham muzy :smiley: :slight_smile:

ja jak mam wolne gram, jeżdze na rowerku i siedze przed kompem :smiley: siec internetowa i gram w radiu internetowym :stuck_out_tongue: