Wolne działanie komputera, zawieszanie się - log HijackThis

Witam

Dziś znacząco spowolnił swoje działanie mój komputer. Kiedy uruchamiam jakąś aplikację często system się zawiesza. Skanowałem komputer AntyVirusem, ale nic nie wykrył, może będzie coś w logu. Poniżej dodaje log:

Z góry dzięki za wszystkie proopozycje pomocy :slight_smile:

Log jest czysty :slight_smile:

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools 1.3.0.195), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzbne przy autostarcie programy :slight_smile:

Dobrze spróbuje dostosować się do twoich wskazówek, i opiszę efekty :smiley:

Ale trochę to dziwne, że tak nagle znacząco spowolnił komp :hmmm:

PS, a dać log z tego drugiego programu?

Efekty powinny być :slight_smile:

Jak chcesz to możesz dać chociaż ja nie widzę takiej potrzeby.

Rejestr przeczyściłem z tego co wiedziałem, że na pewno jest do wywalenia, a jest też pełno wpisów które nawet nie wiem za co służą :frowning:

Odznaczyłem dwie aplikacje, ponieważ nie wiem co można jeszcze tam odznaczyć, choć jest ich tam tylko kilka :slight_smile:

Defragmentację zrobię jutro ponieważ dziś chyba już nie zdąże :slight_smile:

Ale niestety nie zauważyłem narazie porawy szybkości :frowning:

tam odznaczaj aplikacje tylko te, co wiesz do czego służą, nie odznacazaj czegoś windowsowego, tylko np. nie jest ci potrzebny deamon przy włączaniu to go odznacz w autouruchamianiu

Zrobiłem defragmentację i komp zaczął szybciej chodzić, chyba to było problemem, dzięki za pomoc :slight_smile: