Wolne działanie pc, wirus Win32/Tanatos.B, Trojan SHeur.ALC

Witam. Od kilku dni komputer chodzi wolniej, mam problemy z uruchamianiem plików z rozszerzeniem .exe, .jpg itp. - Albo pojawia się mała klepsydra przy kursorze i nic więcej. albo wyskakują takie błędy:

6qOGKs.jpgUWNmYs.jpg

Czasami firefox się zawiesza, głównie podczas oglądania filmów na YT, bądź podczas otwierania stron typu wp, gdzie są jakieś reklamy. Czasami po prostu wszystko znika, pokazuję się pulpit i po jakimś czasie dopiero ikony i pasek startowy tylko z zegarem i głośnikiem.

Przeskanowałem kompa AVG Free Edition, wyleczył to co mógł, a to co komputer nie mógł to przeniósł do jakiejś przechowalni.

AVG - Wynik skanowania przed restartem kompa. Po restarcie problemy opisane wyżej nadal występują.

Z tego co widzę to mam jakieś wirusy na kompie, tylko nie wiem co i jak. Co jest ich przyczyną? Mogę się ich pozbyć?

Za bardzo się nie znam na kompach, więc wklejam te logi, i czekam na wasze instrukcje.

Oto logi:

RSIT:

info.txt

log.txt

OTL:

(Tu przy skanowaniu dwa razy wystąpił bluescreen, po 2gim włączeniu kompa już przeskanował do końca)

Extras.txt

OTL.txt

Silent Runners:

Startup Programs.txt

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.