Wolne działanie vortalu oraz forum

Nie jest bo u mnie też to występuje. :-x

Zgadza się :frowning: Bywam tutaj bardzo często i problem spotyka mnie tylko w godzinach wieczornych. W takich chwilach konsultuje się z pewnymi osobami,żeby sprawdzić jak jest u nich i okazuje się, to samo.Wczoraj na przykład strony na forum otwierały mi się ok 15-20 sek więc walnąłem tym wszystkim i odszedłem od kompa. Sprawdziłem wcześniej jak chodzą inne strony i problemu nie było. Nawet strona główna vortalu chodziła OK,tylko samo forum nawalało :?

Trzeba coś z tym zrobić… :roll:

u mnie to już normalka że wieczorem zmula. Tak koło 20-22. Ale na razie nie jest tak źle, w przeciwieństwie do tego co się działo przez kilka dni miesiąc temu 8) Nawet chyba sam temat zapodałem z tym muleniem. Trza go tylko poszukać… 8) 8) 8)

u mnie wszystko chodzi dobrze - :o

W tej chwili to może i tak.

teraz tak ale wieczorem znów będzie nie zaciekawo :?

To się dopiero okaże. :wink:

no nie wiem jak u was, ale u mnie już się zaczęło :evil:

Vortal już wpadł w bagno i zaczyna przymulać :!: :!: :!: :!:

:-x :-x :-x

Nie będę Was znowu pogrążać, ale u mnie to się dalej bawi ok. 0,5 s (wyświetlenie strony)! :stuck_out_tongue:

No dobra - jak wiecie jadę na łączu z BOR-u… stąd ten looz! 8)

Sądzę, że sprawa jest zgłoszona i Lisek rozpatrzy co i jak!

No bo przecież nie będziemy dalej prowadzić bloga w tym temacie! :hahaha:

No to może to Twoja wina :wink:

U Ciebie śmiga na priorytecie a my czekamy w kolejce :stuck_out_tongue:

Zamulenie wieczorami jest straszne, mam porównanie: rano wchodzę godz. 9-10 działa wszystko spawnie szybko. Kłopoty zaczynają się od 17 szlag mnie chce trafić tak wolno idzie!

Powiem Wam że wieczorkiem we wtorek jakoś było spokojnie.Nie muliło az tak bardzo. :?

Wg mnie serwer nie jest za szybki (wiadomo, za to trzeba odpowiednio zapłacić) a wieczorem następuje przesilenie, przez większe logowanie userów, niż zazwyczaj i zaczyna się wszystko zatykać!

Myślę ze problem jednak jest w czym innym. :smiley:

Jeśli większość konstatuje, iż spowolnienie forum zauważalne jest wieczorem, to jak na razie jedynym rozsądnym wytłumaczeniem tego zjawiska, jest duża ilość zalogowanych userów i przeciążenie serwera!

To podziel się to myślą, z chęcią zapoznam się z Twoją sugestią!

Myślę że nie będę tu pisał moich przypuszczeń. Jedyną kompetentną osobą w t\ej kwesti jest Lise. Poczekajmy co ma na ten temat do powiedzenia. :smiley:

Widzę, że w ciągu ostatnich dni działanie Vortalu, forum ustabilizowało się. Już nie “muli”… Oby tak dalej. :smiley:

Też to zauważyłem mi dzisiaj ze 2 godziny temu muliło ostro ale tylko kilka minut a poza w ostatnim tygodniu nie miałem żadnych problemów.

u mnie ostatnio przez kilka dni w ogóle nie muliło. :smiley:

Chyba wszyztko wróciło do normy :stuck_out_tongue: