Wolne gry :(

Heja jak gram na viscie ze sterami w ET (Enemy Territory)to mam 5-9 FPS (klatki na sekundy)Może wie ktos jak to naprawic?

Osobiscie nie wiem jak chodza programy na viscie.

z fps strasznie… Sprobuj moze zmienić cfg. Powyłączac zbędne rzeczy u mnie rezultat był ok stały Fps mam w granicach 100 140.

A jesli nie pomoże Napisz na forum gdzie ludzie bardziej sie orientuja. W związku z ET.

Ps. Jaka grafa czy masz problem z netem i jaki ping? :smiley: :slight_smile:

ping 30-40 grafa ladna ale FPS-y to marnie :frowning:

lol

grafa ładna

:lol: chodzi o model karty graficznej Ati Nvidia ? z tego co wiem to stery juz są do grafy pod viste bynajmniej na nvidie sam instalowałem pod 6600 GT i śmiga jak ta lala :slight_smile:

Tak, podpowiem Ci jedną żecz, każda Gra nie musi ładnie chodzić na Viście, bo nie ma jeszcze gier napisanych pod ten system, ew. grę uruchom w trybie zgodności z xp

robie formata! !!

Mógłbyś napisać jaką masz wersje Visty.

Kolega ma 32bit i przy łączeniu z serwerem wyrzuca go do pulpitu i pokazuje się błąd że ma zły OS.

bo to Vista, napaliliście się na nia nie wiem czemu, poczekajcie kilka miesięcy dopiero będzie można mówić o jako tako sprawnym systemie.

Ja widze różnice że gry chodza znacznie wolniej na viście niż na xp.

baartek a Ty pewnie z tych, którzy na oczy nie widzieli, coś tam zasłyszeli i potem wypisują bzdury. Faktycznie gry na Viście chodzą gorzej, ale poza tym system jest dużo lepszy niż XP i w życiu nie wróciłbym do XP-ka. I nie będę już pisał dlaczego, bo wielokrotnie było na forum pisane. A kto chce głównie grać, to niech zostanie przy poprzednim systemie, albo kupi sobie konsolę.

Nie, nie napaliliśmy się - to jest postęp - tak samo jak z kompem kupisz i modernizujesz.

Vista ma wszystko to co dawno powinno być w systemie operacyjnym te elementy co wniosła Vista powinny być już w XPeku no może w SP2 do XPeka ale niestety.

Po prawie 2 miesiącach użytkowania - śmiga tak samo płynnie jak na początku.

Kłopoty? Na kłopoty są sposoby - coś nie idzie poszukaj, sprawdź a na pewno ruszy.

W całej rozciągłości podisuję się pod tym

Pozdrawiam

Złączono Posta : 22.02.2007 (Czw) 21:47

To nie wina systemu tylko serwera, który nie wie że jest nowy Windows

mi się gry zaczęły ładować znacznie szybciej niż w XP

Jak ma się mocnego kompa to nawet Vista go nie udusi.

tu nie chodzi o ładowanie gier tylko o to jak one chodzą.

KYNEK Ty narzekasz na płynność gier na Viście? Na takim sprzęcie?

dokładnie tak. mam taki sprzet jak w podpisie i wersje visty też taką jak w podpisie i gry chodzą wolniej niż na xp.

Moze Vista jest lepiej zabezpieczona i wie czy jest legalna czy nie i gry tak samo :slight_smile:

sory, ale na sprzęcie jaki ma Kynek gry powinny śmigać jak szalone…

kynek^^ taka fura i gry tna ^^ jednak jest sprawiedliwość :lol: :stuck_out_tongue:

Dokładnie tak - na moim piecyku chodzą bardzo płynnie i co najważniejsze stabilnie a to że mniej klatek się wyświetla niż w XPeku to co? Gdyby to chodziło o to, że spada wyświetlanie z 80 do 40 to bym się martwił.

Pozdrawiam

Złączono Posta : 23.02.2007 (Pią) 19:50

Czyżby RODER chodziło Ci o tą jego SŁAWETNĄ na Forum datę instalacji systemu? :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam