Wolne ładowanie filmów (YT), czasami wyskakujące błędy


(Face) #1

Witam!

Od kilku dni mam problem, a mianowicie czasami filmy wolno się ładują. Najczęściej ładują się szybko do pewnego momentu, po czym nagle przestają, po chwili znowu zaczną się ładować, albo czasami wyskoczy błąd. Nie wiem czy dzieje się to tylko na youtube , bo zwykle oglądam tylko na tej stronie. Proszę o sprawdzenie moich logów z OTL.

OTL: http://wklej.org/id/1056388/

EXTRAS: http://wklej.org/hash/a0e67445a56/


(falcon89) #2

Nie jesteś pierwszy i zapewne nie ostatni kto ma problemy z YT.

Zwróciłem uwagę na coś innego

Czy wykonałeś chkdsk partycji systemowej?


(Face) #3

Problem z moim komputerem jest duży, bo często pojawiają się na nim BSOD'y. Jak zdążyłem się zorientować są one spowodowane jakimś uszkodzeniem pamięci RAM (sprawdzałem memtest86 i po po zaliczeniu pierwszego "testu" wykrył 20 błędów trwało to około 1h nie chciało mi się dłużej czekać) lub dysku twardego. Jednak nie mam zamiaru wymieniać tych części, gdyż ten komputer nie jest tego wart :smiley: Ma on około 9 lat i nic dziwnego że się pomału psuje. Jak się całkowicie zepsuje to wtedy kupie nowy. Ostatnio po dogłębnym czyszczeniu PC od kilku dni nie pojawił się żaden BSOD o dziwo :smiley: Link do BSOD wykonany w minidump: http://wklej.org/id/1056448/ Co do pytania czy wykonałem chkdsk: Tak, po tym jak wyskoczy mi BSOD, bardzo często nie mogę uruchomić komputera tzn. uruchamia się do okna ładowania windows xp po czym się w kółko restartuje, wtedy wkładam płytę z windowsem i daję napraw, po tym włącza się chkdsk skanuje coś tam i system już normalnie działa. Trochę odbiegłem od tematu ale chciałem to wszystko wyjaśnić.

Procesor: AMD Duron 1,8 Ghz

Karta Graficzna: Nvidia GeForce4 MX 440 with AGP8X (64mb)

Ramy: 2 x 512 mb (1024)


(falcon89) #4

Masz świadomość że w końcu dysk odmówi posłuszeństwa.


(Face) #5

Jak najbardziej mam, na komputerze nie przechowuje jakiś ważnych danych od tego mam laptopa. Ten komputer służy mi tylko do przeglądania internetu, komunikowania się ze znajomymi (AQQ) i graniu w CS, nic więcej. :smiley:

-- Dodane 03.06.2013 (Pn) 17:18 --

A wracając do logów, są one czyste nie mam żadnych wirusów itp? O bezpieczeństwo systemu dbam jak mało kto. Programy aktualizuje na bieżąco, skanuje Malawrebytes Anti Malware co dwa tygodnie, do tego Webroot (tylko on działa znośnie na tej konfiguracji sprzętowej) na pokładzie więc powinno być wszystko ok.