Wolne ładowanie stron, gdy upload pliki za pomocą przeglądar

Witam,

mam mały problem, otóż gdy uploaduję jakieś pliki na serwer (odsiebie.com, rapidshare.com) za pomocą przeglądarki FireFox to internet mi w tym momencie działa bardzo wolno, prawie wcale, gdy upload się zakończy internet śmiga aż miło, jak ograniczyć up w FireFoksie aby zapytanie do serwera mogło zostać wysłane i żeby mi się strony ładowały w czasie uploadowania.

W dniu 20.07.2008 , o godzinie 12:35 został dopisany post przez Neon1992

Nie koniecznie musi to być ograniczenie uploadu, jakaś porada co naprawi ten problem.

Taka jest zasada internetu ADSL.

Możesz użyć programu http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +4.20.1389

Posiadam internet radiowy 1Mb.

A może to wina KIS 8 2009? Nie pamiętam dokładnie, ale to chyba po jego instalacji pojawił się ten problem. Może jest źle skonfigurowany.

Żadna znana mi przeglądarka nie ogranicza sama z siebie uploadu ani downloadu. Jednak jeśli wysyłasz na rapida albo podobne serwisy, to można użyć zamiast przeglądarki wtyczki do niej albo klienta FTP, a te już w niektórych wersjach mają ustawialne ograniczenie wysyłki/odbioru.

Inną sensowną poradą jest zmiana łącza na symetryczne. Gdzież te pamiętne SDI (SDI (Szybki Dostęp do Internetu), które miały w zaokrągleniu te 115,2 kb/s w obie strony :smiley: