Wolne neo praktycznie cały dzień

czy wam też tak chodzi neostrada, że nie da się jej w ogóle używać czy jak :-x

najgorzej jest za dnia, nad ranem się troche polepsza ale jest to minimalna zmiana :frowning:

mam łącze 2 MB a download rzędu do 10 (lub mniej) kb/s

no to jak tak masz to zgłoś to do TP bo to normalne nie jest że na łączu 2MB download wynosił 10kb/s

kornica są ostatnio z nią problemy…

Dla pewności:

Przeskanuj PC AVG Antispyware po update, następnie wklej raport na Forum.

a istnieje taki bajer na Linuxa :twisted:

Niestety nie… Więc jak masz Linuksa to sprawa syfu odpada. :slight_smile:

Wina TPSA - dzwoń i męcz ich. W końcu płacisz - wymagasz. :slight_smile:

Zmień DNS’y

chyba tak trzeba będzie zrobić

ale myślę, że mało to da :-x

teraz mnie olśniło, że może taki spadek przepustowości to wina zniesienia przez TPSA limitów pobierania danych co IMO było błędnym rozwiązaniem :lol:

mam neo 1mb i niestety mam to samo… rano masakra, w południe jakoś da sie wytrzymać ale zamiast 120 kb/s zasysa ok 20 dopiero teraz ok 23.00 jest w miare ok… chyba trzeba sie poskarżyć na blue line ;D

hmm wiecie co prawda kiedy jest dzień to neo obsługuje co najmniej 4 komputery i 5 mój jak wrócę ze szkoły

wtedy ona może chodzić wolniej, ale godzina 23:00 chodzi tylko mój komp i jest totalna masakra :-x

ściągam linux 7 kb/s a net chodzi nie wiele lepiej,

nigdy odkąd mam neo nie przeglądałem tak wolno stron :evil:

jak bedziesz czesto dzwonić na infolinie i zgłosisz reklamacje usługi :smiley: to mozesz odzyskać kase za te niskie transfery, mi sie udało, tak btw ten problem wąskego gardła jak oni to nazywają spowodowany jest tym, że ludzie rzucili sie na torenty :smiley: i podobno mial zniknąć jakoś na konieć marca :hahaha:

może też być wina starej centrali… poprstu niewyrabia z taka przepustowościa…

na razie wykonałem jeden telefon :lol:

bardzo mnie ciekawi co z tego wyniknie :lol:

Z jednego nic. :stuck_out_tongue:

Ja wykonałem koło 15 i dopiero coś zrobili. :lol: