Wolne odświeżanie?

Mam prawie 300 bm roznego rodzaju programow na dysku D ( nie jest to partycja systemowa) i kiedy chce wejsc do tego folderu gdzie sa te pliki z programami to widać coś takiego :

niewidac5zj.jpg

Po długim oczekiwaniu wszystko powraca do normy i juz jest tak :

widac0kh.jpg

Zaznacze ze to troche trwa zeby pojawily sie ikony.

Kolejnym problemem i przypuszaczam ze

powiazanym ze saba jest to ze jak klikne START i POKAZ WSZYSTKIE PROGRAMY to na poczatku widac puste pole- jakby tam nic nie bylo i znow po jakims czasie wszystko sie pojawia.

a defragmentowałes dysk? czyściłes rejestr kompa? bo ja tez tak miałem i własnie te czynności pomogły mi.

Podaj ile masz ramu, procek i jaki antyvir

Poza tym na tych screenach nie ma żadnych obrazków

Tak i to nawet wczoraj

Tak ale zaraz sprobuje raz jescze

512 te stare czyli chyba sdramy :oops:

AMD Athlon 1000

Kaspersky

wyczyśc easy cleanerem on usuwa bardzo dobrze, nie miałem z nim problemów,

a wyłącz go na chwile i powinno pomuc, a tak jeszcze zapytam czy to jest ta wersja z entera?

Zrobilem tak i ikonki az smignely :!: Nie to nie jest wersja z ENTERA.

widzisz , to wina kaspra, on tak troche spowalnia system, mnie norton aż tak nie spowalnia, miałem kiedyś kaspra z entera ale to był ■■■■, od razu to odinstalowałem i kupiłem pożądnego antyvira, a ja ci radze, jak nie chcesz tego więcej oglądać, jak komp tak wolno ikonki ci pokazuje, to jak ci sei skończy licencja to zmień go na jakiegoś innego :slight_smile:

Czyli widzisz pomogłem ci , to tylko wina w takim razie antyvira :slight_smile:

Czy to aluzja bym kliknął na przycisk pomógł :?: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

nie no skąd , tylko napisałem że ci pomogłem, nie klikaj na przycisk jak tego nie checsz, przecież się nie obraże :slight_smile:

Nie ta opcja zostala po to dodana by nagradzac osoby ktore ponogly i to wlasnie zrobiles :slight_smile:

Teraz mnie zmartwiles co do antywira bo moim zdaniem Kaspersky jest naprawde dobrym wirem. Chyba pozostanie mi modermizacja kompa lub Avast :frowning:

przeciez nie masz wcale aż tak złego kompa :smiley:

A po co ci avast skoro możesz sobie kupić np. mks vira , on nic nie przymula, ma małe wymagania i jest także berdzo skuteczny, w teście KŚ zajął 2 miejsce, jest tuż za kasprem, więc się opłaca :slight_smile:

jesli chceci dobrego antywira ktor tak mocno nie bociaza systemu to polecma NOD 32 poza tym jesli masz masz winde Xp to powyłanczaj sobie wszyskie dodaki ktore mocno obciazaja winde typu tapeta ,animowane kursory , itp

Spróbuj użyć porady picasso w temacie na forum searchengines.pl:

Wiesz BOczi problem lezy postronie AntyWira, ale zrobie tak jak kazesz a raczej jak pisze Picasso ( tak na marginesie to ja podziwiam- skad ona ma tyle wiedzy o kompach :smiley: )

idealny3 Daruj sobie.

Post Kosz.

więc naprawde polecam mksa, nawet nie odczujesz że masz antyvira,

dodam że po nich bedziesz miał wygląd win 98 :smiley:

A niestety kasper jest bardzo pamięciożerny :frowning: