Wolne otwieranie się stron / Kłopoty z Bearshare, DC++ etc

Wczoraj wieczorem mój komputer zaczął strasznie wolno chodzić. Stroney potrafią się otwierać ok 2 min jedna a jesli ustawie kilka na raz to mam dość czasu by spokojnie wypić kawę :confused: Wątpie żeby to była wina mojego połączenia gdyż podczas otwierania tych stron jakby opera łapie zacięcie na ten czas i nie można nic robić poki się nie otworzy, co nadmienilem trwa wieki. Ale oprócz opery, która jest moją przeglądarką, nic się nie wiesza. Sprawdzałem także jakby to uruchamiać spod IE ale takze zajmuje to kupe czasu, choć jedno jest dobre: nie zawiesza się ;] Sprawa nie ma się też dobrze przy programach p2p. Bearshare nie może się wcale połączyć z hostem, nic nie wyszukuje, co rownież tyczy się dc++, chociaz programem dc moge wejsc choc na hub ;]. Tu należy nadmienić że programem Bearshare sciągałem jakąś godzinę przed wystąpieniem problemu i wtedy było ok…Jedyną rzeczą instalowaną wczoraj byl mirc ktory nawiasem mówiąc przeskanowalem ale nic nie wykryło. Zastanawiam się czy moze byc to wirus, zła konfiguracja, jakieś programy się gryzą? Nie mam pojęcia. A więc dlatego daje logi z HJT i Silent Runners. Mam nadzieję że Wy coś poradzicie :]

HJT

Silent Runners

Jesli potrzeba jeszcze jaiś logów-proszę napisać.

Btw. Mam sprawę, może ktoś mi polecić dobry freeware AV i Firewall? Bo obecnie mam NOD32/Sunbelt Kerio Personal Firewall ale nie zadowalają mnie one, a i tak miały być tylko przejściowe bo po formacie tylko je miałem, a nie chciałem ryzykować wejscia do neta bez nich.

W tych logach nie widzę nic podejrzanego.

Myślę, że to jednak wina Twego dostawcy internetowego.

Możesz dać jeszcze log z ComboFixa:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

(na dole tej strony z linku) -

Log wklej na http://wklej.org/, a w poście daj tylko link.

.

EDIT

http://wklej.org/id/ac7f052bf5

Oto ten log ;]

W sumię juz nie potrzebny, bo chyba , jessica miałaś chyba rację to widocznie net zawinił bo wszystko wróciło do normy :smiley:

Przynajmniej na razie…

Dzięki i przepraszam za kłopot ;]

Pozdrawiam,

Yasiers

http://www.pctools.com/pl/spyware-doctor/

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2161&t=84

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=533&t=30

Witam, ten zestaw powinien Cię zadowolić. Pozostałe produkty

tej firmy na stronie:

http://www.pctools.com/pl/

Tak, log z ComboFixa też jest czysty.

A więc sprawa wyjaśniona.

.

Antywirusa masz dobrego i firewalla też więc nie widzę potrzeby zmian.